stark kończy współpracę z AVEZ Esports! Wśród Ośmiornic nadchodzą nowe porządki?

59478196 2354812064750157 8224272376477515776 n

Krzysztof „stark” Lewnadrowski poinformował w swoich mediach społecznościowych, iż wraz z rozpoczęciem się kolejnego miesiąca, przestanie być częścią swojej dotychczasowej organizacji – AVEZ Esports.

Nie wiemy jakie plany mają włodarze Ośmiornic i kim zastąpią Lewandrowskiego. Jeżeli natomiast chodzi o samego zawodnika, ten w swoich social mediach sugeruje, iż zapewne ma już pewne plany, a fani poznają ich szczegóły na dniach. Co więcej śledząc dział komentarzy pod tym właśnie postem możemy wywnioskować, iż możliwe jest, że stark będzie częścią europejskiego składu. Oczywiście powyższych informacji nie można w żaden sposób oficjalnie potwierdzić, a więc pozostaje tylko czekać na słowa samego 20-latka.

Niebawem były zawodnik AVEZ w swojej przeszłości reprezentował barwy takich drużyn jak Venatores oraz x-kom team. To właśnie z “iksami” Lewandrowski zdobył pierwsze miejsce na Good Game League 2018. Z Ośmiorniczkami zainteresowany zawodnik nie zdobył wielu ciekawych osiągnięć, jednak do takowych można zaliczyć zwycięstwo z Youngsters w ramach internetowego Esportal Global - Poland Finals.

AVEZ był naprawdę intensywnie zapowiadaną drużyną, która miała rychło znaleźć się w gronie najlepszych polskich formacji. Niestety – tak się nie stało, a wyniki tejże formacji to jedne wielki zawód. Gwożdziem do trumny było nieudane wystąpienie na Meet Point’cie, zapewne w wyniku którego włodarze Ośmiorniczek postanowili dokonać zmian w składzie.

W zaistniałej sytuacji skład AVEZ Esports prezentuje się w następujący sposób:

 • Michał „crank” Krystyniak
 • Rafał „sany” Pietrzak
 • Patryk „ponczek” Wites
 • Wiktor „mynio” Kruk
 • Adam „destru” Gil – szkoleniowiec

fot. AVEZ Esports

0 komentarzy

Mecze

 • Cs
  Brasileirão Season 1
  01:30
  paiN
  vs
  Isurus
  Cs
  ESEA MDL Season 32 North America
  02:00
  Mythic
  vs
  Monstars
  Cs
  ESEA MDL Season 32 North America
  03:00
  TeamOne
  vs
  Divine
  Cs
  ESEA MDL Season 32 North America
  03:00
  Mythic
  vs
  Just Swing
  Cs
  ESEA MDL Season 32 North America
  03:00
  Hentai Hooligans
  vs
  Ascent

Dodaj nas

Kalendarz