Świetny start Polaków na WESG. AGO Esport z dwoma pierwszymi zwycięstwami!

Emp ago4 730x380

Tak dziwnego turnieju jakim jest tegoroczna edycja WESG 2017(!) chyba jeszcze nie było. Po wielu problemach z hotelami zawodników, rezygnacji czterech zespołów i masie mniejszych kłopotów organizacyjnych w końcu impreza mogła wystartować. Tym samym dzisiejszej nocy swoje zmagania rozpoczęło 28 z 32 zespołów.

Jedną z drużyn występującą w czasie WESG jest Polska formacja AGO Esports, która dziś o godzinie 4:00 nad ranem czasu polskiego zwyciężyła swoje dwa pierwsze spotkania w ramach fazy grupowej.

Pierwszym rywalem AGO była Amerykańska formacja Swole Patrol, spotkanie odbyło się w systemie Bo1 na mapie Cache. Mecz od samego początku układał się rewelacyjnie dla ekipy znad Wisły, do końca pierwszej połowy AGO prowadził aż 14:1. Po zmianie stron Amerykanie zaczęli zdobywać rundy, jednak ciężko było to nazwać comebackiem, a raczej jego próbą. Ostatecznie po kolejnych siedmiu rundach to Polacy triumfowali 16:5.

Po fenomenalnym inauguracyjnym spotkania przyszedł czas na drugiego rywala, którym zostało B.O.O.T-d[S]. Tym razem zawodnicy trafili na Mirage, gdzie od samego początku AGO prezentowała solidną grę defensywną. Jednak tym razem przeciwnik Polaków miał więcej do powiedzenia i ostatecznie do końca pierwszej połowy AGO prowadziło „zaledwie” 10:5.

Druga połowa Mirage zaczęła się równie dobrze, jak pierwsza — Polacy wygrali rundę pistoletową. Jednak to nie koniec, rywale Polaków, gdy tylko zdobyli wyposażenie, to dali o sobie znać wygrywając kilka rund. Na szczęście i tym razem GruBy i spółka stanęli na wysokości zadania i zwyciężyli swoje drugie spotkanie 16:10.

Następnym przeciwnikiem AGO Esport będzie Szwedzkie GODSENT. Spotkanie to już wystartowało o godzinie 11 czasu polskiego i jeżeli Polacy zdołają je wygrać, to awansują do drugiego etapu turnieju.

 

0 komentarzy

Mecze

 • Cs
  Americas Minor North America Closed Qualifier - IEM Katowice 2019
  Trwa
  Rogue
  vs
  EnVy
  Leagueoflegends
  League of Legends Championship Series North America
  Trwa
  Counter Logic Gaming
  vs
  Echo Fox
  Leagueoflegends
  League of Legends Master Series
  Trwa
  Hong Kong Attitude
  vs
  Flash Wolves
  Cs
  WESG 2018 SEA Finals
  Trwa
  Revolution
  vs
  VTE
  Dota
  WESG
  Trwa
  SG esports
  vs
  Argentina

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki