Tak wygląda nowe centrum szkoleniowe exceL Gaming

Zawodnicy pod banderą exceL Gaming zdecydowanie nie będą mogli narzekać na swój gaming house i centrum szkoleniowo-rekreacyjne. Wczoraj organizacja debiutująca w rozgrywkach League of Legends European Championship zaprezentowała swoje centrum treningowe.

Okazuje się, że włodarze organizacja zdecydowali się na wybór nietypowego dla drużyny esportowej miejsca - brytyjska formacja postawiła na jeden z największych obiektów sportowych w Londynie - Twickenham Stadium, czyli stadion rugby (futboll amerykański).

Niewątpliwie jest to ciekawe miejsce, które dla zawodników będzie wspaniały centrum szkoleniowym. Jak dowiadujemy się z poniższego filmu włodarze exceL chcą, aby ich zawodnicy rozwijali się nie tylko pod względem gry, ale także pod względem fizycznym, bo dobra kondycja sprzyja analitycznemu podejściu do rozgrywki.

Co ciekawe, wiele osób komentujących wybór miejsca na centrum szkoleniowe zastanawia się, jak właściciele organizacji planują organizować transport zawodników do Berlina. Dotychczas praktycznie każda organizacja zakładała swoje centra na terenie Niemczech, a najczęściej w okolicy Berlina, gdzie prowadzone były rozgrywki, to pozwalało ograniczyć koszty transportu, a także było komfortowe dla samych graczy.

Jednak organizacja uspokaja - każdy z zawodników wiedział, gdzie będzie trenować przed podpisaniem umowy. Co więcej, każdy z zawodników zgodził się na to, aby co każdy tydzień latać samolotem do Berlina, gdzie będą prowadzone rozgrywki.

0 komentarzy