Team Ascent przekazało pierwsze pieniądze na konta zawodników!

Ascent 730x380

Sytuacja Teamu Ascent jest bez wątpienia dramatyczna, po wczorajszym zawieszeniu działalności organizacji wszystko wskazywało na to, że to jeszcze nie koniec problemów tej drużyny. Dziś jednak okazało się, że zarząd organizacji w trybie niemalże ekspresowym przystąpił do wypłacania środków.

Dziś rano Tomasz „exhie” Tuszko poinformował, że na konta jego oraz pozostałych zawodników wpłynęły pierwsze środki, które były obiecane przez organizację. Co więcej, zawodnicy doszli do porozumienia z włodarzami Ascent i wspólnie ustalili, że organizacja będzie wypłacać środki stopniowo na zasadzie rat.

To nie koniec, bo dobre wieści docierają do nas także z obozu Team DPD, które wcześniej występowało w barwach właśnie Team Ascent. Zawodnicy byłej już dywizji League of Legens także poinformowali, że udało im się porozumieć z Team Ascent i tym samym na ich konta trafiły pierwsze pieniądze, które organizacja zalegała.

Wydaje się więc, że sytuacja została tymczasowo opanowana, a włodarze Team Ascent stanęli na wysokości zadania i pomimo poważnych problemów udało im się przygotować pieniądze dla swoich byłych już graczy. Pozostaje wierzyć, że na tym zakończą się problemy tej organizacji, która miejmy nadzieję, przetrwa ten niezwykle ciężki okres.

fot. Team Ascent

0 komentarzy