Team Vitality wchodzi na scenę CS:GO - w drużynie między innymi NBK oraz Happy!

5bbb8fef199d639840000001

Niewątpliwie francuska scena esportowa jest pełna utalentowanych zawodników. Udowadniano nam to wielokrotnie w przeciągu ostatnich trzech lat - Team LDLC czy EnVyUS, to ekipy, które na przestrzeni lat niejednokrotnie dominowały scenę CS:GO, mając w swoim składzie absolutną światową czołówkę, o której tylko inne zespoły mogły pomarzyć.

Niestety ostatnim czasy sytuacja wygląda zgoła inaczej - francuska scena przeżywa spory kryzys, a wszystko za sprawą ciągłych rotacji zawodników pomiędzy drużynami. To sprawia, że każda z drużyn, zanim zdąży się zgrać, to traci jednego czy dwóch zawodników.

Teraz ma się to zmienić, a to wszystko za sprawą... Team Vitality, czyli jednej z najmłodszych, a już niemalże największych organizacji z Francji. Żółci poinformowali wczoraj, że oficjalnie organizacja wkracza na scenę CS:GO, gdzie planuje zdominować scenę - bardzo ambitne plany, prawda?

Pozostaje zadać pytanie, czy plany te są w ogóle realne? Wydaje się, że... tak - w docelowy składzie pojawiły się wielkie nazwiska, takie jak Nathan „NBK-“ Schmitch, Vincent „Happy” Cervoni, Dan „apEX” Madesclaire oraz Cédric „RpK” Guipouy i Mathieu „ZywOo” Herbaut.

Pierwsza dwójka to legendy francuskiej sceny, triumfatorzy wielu turniejów i Majorów, z kolei pozostała trójka na swoim koncie sukcesów ma nieco mniej, jednak i tak są to bardzo utalentowani zawodnicy, którzy niejednokrotnie to udowodniali. Najciekawszym zawodnikiem jest Zyw0o, który uważany jest za przyszłość sceny CS:GO.

Jak sądzicie, czy wspomniany zespół ma szansę sięgnąć po najwyższe tytuły i zdominować scenę CS:GO?

fot. Team Vitality

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  2019 Asia Pro League S2
  08:00
  FGB Gaming
  vs
  StarLucK
  Dota
  2019 Asia Pro League S2
  10:00
  496
  vs
  Neon
  Leagueoflegends
  2019 LoL Pro League Spring
  Trwa
  WE
  vs
  FunPlus Phoenix
  Leagueoflegends
  2019 Vietnam Championship Series Spring
  Trwa
  GIGABYTE Marines
  vs
  FTV
  Dota
  2019 The Challenge Cup Season 2
  Trwa
  iG Vitality
  vs
  Team X

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki