Team Vitality wchodzi na scenę CS:GO - w drużynie między innymi NBK oraz Happy!

5bbb8fef199d639840000001

Niewątpliwie francuska scena esportowa jest pełna utalentowanych zawodników. Udowadniano nam to wielokrotnie w przeciągu ostatnich trzech lat - Team LDLC czy EnVyUS, to ekipy, które na przestrzeni lat niejednokrotnie dominowały scenę CS:GO, mając w swoim składzie absolutną światową czołówkę, o której tylko inne zespoły mogły pomarzyć.

Niestety ostatnim czasy sytuacja wygląda zgoła inaczej - francuska scena przeżywa spory kryzys, a wszystko za sprawą ciągłych rotacji zawodników pomiędzy drużynami. To sprawia, że każda z drużyn, zanim zdąży się zgrać, to traci jednego czy dwóch zawodników.

Teraz ma się to zmienić, a to wszystko za sprawą... Team Vitality, czyli jednej z najmłodszych, a już niemalże największych organizacji z Francji. Żółci poinformowali wczoraj, że oficjalnie organizacja wkracza na scenę CS:GO, gdzie planuje zdominować scenę - bardzo ambitne plany, prawda?

Pozostaje zadać pytanie, czy plany te są w ogóle realne? Wydaje się, że... tak - w docelowy składzie pojawiły się wielkie nazwiska, takie jak Nathan „NBK-“ Schmitch, Vincent „Happy” Cervoni, Dan „apEX” Madesclaire oraz Cédric „RpK” Guipouy i Mathieu „ZywOo” Herbaut.

Pierwsza dwójka to legendy francuskiej sceny, triumfatorzy wielu turniejów i Majorów, z kolei pozostała trójka na swoim koncie sukcesów ma nieco mniej, jednak i tak są to bardzo utalentowani zawodnicy, którzy niejednokrotnie to udowodniali. Najciekawszym zawodnikiem jest Zyw0o, który uważany jest za przyszłość sceny CS:GO.

Jak sądzicie, czy wspomniany zespół ma szansę sięgnąć po najwyższe tytuły i zdominować scenę CS:GO?

fot. Team Vitality

0 komentarzy

Mecze

 • Cs
  WESG 2018 SEA Finals
  Trwa
  TNC
  vs
  Alpha Red
  Overwatch
  2018 Overwatch Contenders CN Season 3
  Trwa
  Laboratory
  vs
  Zenith of Optimism
  Cs
  ESEA MDL Season 29 Australia Relegation
  Trwa
  R!OT
  vs
  this n that
  Cs
  ESWC Africa 2018
  Trwa
  Game of Throw
  vs
  Limitless
  Leagueoflegends
  2018 ESL Meisterschaft Winter
  Trwa
  EURONICS
  vs
  Aequilibritas

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki