Transferowa karuzela nie zwalnia tempa! Humanoid z IHG do Splyce, Jeskla w ExceL

Humanoid eslmp17 730x380

Z transferami bywa różnie... Niektórych się spodziewamy, inne znów zostają ogłoszone jak gromy z jasnego nieba. Tak jak spodziewaliśmy się nowego ADC ExceL Esports, tak o zmianie midlanera w IHG raczej nikt nie mówił.

Pierwszym zawodnikiem w nowej organizacji LEC - ExceL Esports został Kasing. O jego duo partnerze nie spekulowało się zbyt wiele, gdyż jedyną osobą, która dość często pojawiała się w histroii gier supporta ExceL był 18-letni Jesper Jeskla Klarin Strömberg. Dość spodziewana informacja o dołączeniu ADC pojawiła się dzisiejszego wiczoru.

Całość została przyćmiona innym transferem, o którym nie mówiło się praktycznie wcale. Można powiedzieć, że to raczej szokująca decyzja utalentowanego Czecha - Humanoida, który rozwiązał kontrakt z Illuminar Gaming i dołączył do Splyce. Przypomnijmy, że IHG pod wodzą Hatchyego przeszło dość drastyczne zmiany. Najpierw ze składem pożegnał się Sebex, którego zastąpił właśnie Humanoid, a później Shlatana zastąpił Behave.

Dokładnie nie wiadomo, jakie są warunki kontraktu Humanoida, oraz czy będzie dane mu wystapić w playoffach Ultraligi oraz zbliżającymi się nieubłaganie finałami PLE w Gliwicach.

fot. ESL

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  2018 World Electronic Sports Games
  Trwa
  TBD
  vs
  TNC
  Overwatch
  2018 Overwatch Contenders KR Season 3
  Trwa
  MVP Space
  vs
  O2 Team
  Overwatch
  2018 LanStory Cup Hangzhou
  06:00
  Flag Gaming
  vs
  T1w
  Overwatch
  2018 Overwatch Contenders KR Season 3
  07:00
  GC Busan Wave
  vs
  Element Mystic
  Cs
  WESG 2018 SEA Finals
  09:00
  TNC
  vs
  Alpha Red

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki