Transferowa karuzela nie zwalnia tempa! Humanoid z IHG do Splyce, Jeskla w ExceL

Humanoid eslmp17 730x380

Z transferami bywa różnie... Niektórych się spodziewamy, inne znów zostają ogłoszone jak gromy z jasnego nieba. Tak jak spodziewaliśmy się nowego ADC ExceL Esports, tak o zmianie midlanera w IHG raczej nikt nie mówił.

Pierwszym zawodnikiem w nowej organizacji LEC - ExceL Esports został Kasing. O jego duo partnerze nie spekulowało się zbyt wiele, gdyż jedyną osobą, która dość często pojawiała się w histroii gier supporta ExceL był 18-letni Jesper Jeskla Klarin Strömberg. Dość spodziewana informacja o dołączeniu ADC pojawiła się dzisiejszego wiczoru.

Całość została przyćmiona innym transferem, o którym nie mówiło się praktycznie wcale. Można powiedzieć, że to raczej szokująca decyzja utalentowanego Czecha - Humanoida, który rozwiązał kontrakt z Illuminar Gaming i dołączył do Splyce. Przypomnijmy, że IHG pod wodzą Hatchyego przeszło dość drastyczne zmiany. Najpierw ze składem pożegnał się Sebex, którego zastąpił właśnie Humanoid, a później Shlatana zastąpił Behave.

Dokładnie nie wiadomo, jakie są warunki kontraktu Humanoida, oraz czy będzie dane mu wystapić w playoffach Ultraligi oraz zbliżającymi się nieubłaganie finałami PLE w Gliwicach.

fot. ESL

0 komentarzy

Mecze

 • 2019 GrandMasters S2 Americas
  02:00
  fr0zen
  vs
  Zalae
  Cs
  M.Game League
  Trwa
  Elements Pro Gaming
  vs
  a114u
  Dota
  2019 The International
  04:00
  TBD
  vs
  TBD
  Overwatch
  2019 Overwatch League
  04:15
  Los Angeles Gladiators
  vs
  Los Angeles Valiant
  Dota
  2019 The International
  08:00
  TBD
  vs
  TBD

Dodaj nas

Kalendarz