TSM wyrzuca zawodnika Fortnite za wysyłanie „nieprzyzwoitych” wiadomości do 16-letniej streamerki

Tsm add three to fortnite roster including first female player

Wczoraj wieczorem czasu polskiego północno-amerykańska organizacja - Team SoloMid poinformowała za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, że w związku z oskarżeniami o nękanie wiadomościami 16-letniej streamerki usuwa ze swojej dywizji Fortnite Noaha „Cowboya” Cmiela.

O całym zajściu miała poinformować jedna z czołowych zagranicznych streamerek - Faith, która w czasie jednej ze swoich transmisji pokazała wiadomości o stricte seksualnym kontekście wysyłane przez rzekomo Cowboya do 16-letniej streamerki. „Wyobrażacie sobie pisanie z 16-letnią dziewczyną, kiedy jesteście żonaci?” - dopytywała Faith w czasie transmisji.

Nie długo po wyjściu na światło dzienne tych informacji Cowboy skasował swój profil na twitterze, jak również serwer Discord. To działanie tylko pogorszyło jego sytuację, a to z kolei wywołało natychmiastową reakcję jego organizacji, która zdecydowała się natychmiast zakończyć współpracę i zerwać z nim wszelkie powiązania.

Dopiero po tej sytuacji pojawiła się pierwsza odpowiedź ze strony Cowboya, który na swoim kanale napisał krótką wiadomość - „Proszę nie wierzcie we wszystko, co czytacie w internecie. Nie jestem żonaty, wynająłem prawnika, aby oczyścić moje imię. Nie wolno mi mówić o tej sytuacji, ale zapewniam, że nie jestem pedofilem".

Źródło

10 komentarzy

Mecze

 • Cs
  LOOT.BET Season 1
  Trwa
  NoChance
  vs
  Winstrike
  Dota
  DreamLeague Season 11
  Trwa
  Virtus.pro
  vs
  Chaos Esports Club
  Leagueoflegends
  Summoners Inn League Season 2
  18:00
  Ad Hoc Gaming
  vs
  Schalke Evolution
  Leagueoflegends
  2019 La Ligue Francaise Spring
  19:00
  Misfits Premier
  vs
  GamersOrigin
  Cs
  ECS Season 7 Europe Week 2
  20:00
  North
  vs
  AVANGAR

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki