Ultraliga: R-SIXTEAM wycofuje się z uczestnictwa w lidze!

Matislaw ultraliga 730x380

R-SIXTEAM wczoraj za pośrednictwem swojego konta w serwisie społecznościowym poinformowało o tym, że nie będzie uczestniczyć w pierwszym sezonie Ultraligi, który wystartuje już 22 stycznia.

Jak czytamy w bardzo krótkim i skromnym oświadczeniu włodarze organizacji postanowili zakończyć przygodę ze sceną League of Legends. Przy tej okazji potrzebowali za współpracę swoim dotychczasowym zawodnikom, a także kibicom, którzy pokochali formację, szczególnie za jej świetne występy w drugim etapie rozgrywek sezonu zerowego.

O historii R6T ciężko mówić, bo ekipa ta została zbudowana tylko i wyłącznie na potrzeby Ultraligi. W zerowym sezonie ligi R-SIXTEAM uplasowało się an 5-6 miejscu, co było dobrym wynikiem, patrząc na ich sytuację w pierwszej fazie rozgrywek, gdzie byli jednym z najsłabszych zespołów.

Dotychczasowym zespół prowadzony był przez Michała „Avahira” Kudlińskiego, a zespole występowali Konrad „itzRenifer” Potępa, Lucjan „Shlatan” Ahmad, Oskar „Raxxo” Bazydło oraz Krzysztof „Kackos” Kubizakowski. Pod koniec grudnia szeregi zespołu opuścił natomiast Mateusz „Matislaw” Zagórski.

Na ten moment nie wiadomo czy formacja pozostanie na scenie, czy zakończy działalność w niedalekiej przyszłości. Również tajemnicą pozostaje fakt, kto zajmie miejsce R6T w pierwszym sezonie Ultraligi.

fot. Ultraliga

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  2019 The Chongqing Major
  03:00
  Evil Geniuses
  vs
  fnatic
  Dota
  ANGGAME China vs SEA 3
  Trwa
  TBD
  vs
  TBD
  Leagueoflegends
  2019 LoL Pro League Spring
  Trwa
  Topsports
  vs
  Victory Five
  Leagueoflegends
  2019 LoL Masters Series Spring
  Trwa
  Dragon Gate
  vs
  Alpha
  Overwatch
  2018 Overwatch Contenders PAC Season 3
  Trwa
  TBD
  vs
  TBD

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki