Ultraliga: R-SIXTEAM wycofuje się z uczestnictwa w lidze!

Matislaw ultraliga 730x380

R-SIXTEAM wczoraj za pośrednictwem swojego konta w serwisie społecznościowym poinformowało o tym, że nie będzie uczestniczyć w pierwszym sezonie Ultraligi, który wystartuje już 22 stycznia.

Jak czytamy w bardzo krótkim i skromnym oświadczeniu włodarze organizacji postanowili zakończyć przygodę ze sceną League of Legends. Przy tej okazji potrzebowali za współpracę swoim dotychczasowym zawodnikom, a także kibicom, którzy pokochali formację, szczególnie za jej świetne występy w drugim etapie rozgrywek sezonu zerowego.

O historii R6T ciężko mówić, bo ekipa ta została zbudowana tylko i wyłącznie na potrzeby Ultraligi. W zerowym sezonie ligi R-SIXTEAM uplasowało się an 5-6 miejscu, co było dobrym wynikiem, patrząc na ich sytuację w pierwszej fazie rozgrywek, gdzie byli jednym z najsłabszych zespołów.

Dotychczasowym zespół prowadzony był przez Michała „Avahira” Kudlińskiego, a zespole występowali Konrad „itzRenifer” Potępa, Lucjan „Shlatan” Ahmad, Oskar „Raxxo” Bazydło oraz Krzysztof „Kackos” Kubizakowski. Pod koniec grudnia szeregi zespołu opuścił natomiast Mateusz „Matislaw” Zagórski.

Na ten moment nie wiadomo czy formacja pozostanie na scenie, czy zakończy działalność w niedalekiej przyszłości. Również tajemnicą pozostaje fakt, kto zajmie miejsce R6T w pierwszym sezonie Ultraligi.

fot. Ultraliga

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  The Challenge Cup Season 3
  06:00
  iG Vitality
  vs
  MAX
  Cs
  ESL Pro League Season 9 China Closed Qualifier
  12:00
  5POWER
  vs
  Storm Rider
  Cs
  ESL Pro League
  Trwa
  AGO GAMING
  vs
  Team LDLC
  Sc
  Blazing Series May S1
  Trwa
  MacSed
  vs
  INnoVation
  Cs
  GG.BET Sydney Invitational
  19:15
  forZe
  vs
  Movistar Riders

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki