Ultraliga: Rogue odbiera zwycięstwo z rąk Esports Academy!

Emcktkpturbxy80zwe2owi0nmu3ntg2zmu4odc2yzvmmtiwmznknwe3my5wbmerkwlnayya

Dzisiejszy dzień obfituje w bardzo emocjonujące i wyrównane spotkania. Nie inaczej było w tym pojedynku, gdzie zespół z końca tabeli - Esports Academy zmierzył się z najlepszą drużyna pierwszego sezonu, na pozur bezwględnym faworytem - Rogue Esports Club.

Pierwszą krew zgarnął Inspired, jednak od razu zapłacił za to swoim życiem. Na tym się nie skończyło, bo w kolejnych minutach Mofosky i spółka zachwycali swoją grą, dominując we wczesnej fazie rozgrywki. Do pierwszych piętnastu minut EAC prowadziło 2:5, mając o ponad dwa tysiące sztuk złota więcej w swoim portfelu. W 23. minucie EAC wyeliminowało dwóch graczy Rogue, a następnie zgarnęło błyskawicznie Barona dzięki dwóm Górskim Smokom.

W 25. minucie Rogue odbiło się od dna, zdobywając trzy eliminacje, a także niwelując fioletowe wzmocnienie od Barona. W 29. minucie Rogue zgarnęło trzy eliminacje, co pozwoliło drużynie Profita zdobyć Barona. W 34. minucie EAC przeprowadziło inicjację, co skończyło się tragicznie, bo całkowitą zagładą Esports Academy. Następstwem klęski w walce drużynowej była oczywiście porażka w tym spotkaniu. MVP tego starcia został Woolite.

fot. Ultraliga

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  Asia DOTA2 Master League Season 2
  Trwa
  MidOpen
  vs
  EHOME.Immortal
  Cs
  StarSeries i-League Season 8
  Trwa
  North
  vs
  MIBR
  Cs
  StarSeries i-League Season 8
  Trwa
  fnatic
  vs
  mousesports
  Dota
  2019 ESL One Hamburg
  Trwa
  Alliance
  vs
  ViCi Gaming
  Dota
  2019 ESL One Hamburg
  Trwa
  Vikin.gg
  vs
  Virtus.pro

Dodaj nas

Kalendarz