Virtus.pro wygrywa z Team LDLC!

Indeks

Arek “Vegi” Nawojski zadebiutował dzisiaj w pierwszym swoim oficjalnym spotkaniu pod banderą Virtus.pro. Potyczka ta odbyła się w ramach turnieju VulkanBet Invitational i być może jest pewnym promykiem nadziei dla kibiców polskiej piątki, ponieważ ta zatriumfowała nad zawodnikami z Teamu LDLC.

Mecz miał miejsce na Nuke i początkowo to francuski skład pokazał się od lepszej strony, zwyciężając w pierwszej pistoletówce oraz dokładając do tego force'a. Nasza rodzima formacja wraz z chwilą dorobienia się lepszego ekwipunku, skutecznie zaatakowała przeciwników, tym samym zdobywając pierwszy punkt na swoje konto. Kolejne dwie rundy również należały do Polaków. Do końca pierwszej połowy gracze z zachodu tylko niekiedy przejmowali głos i nie trwało to zbyt długo. Ostatecznie przed zamianą stron mogliśmy ujrzeć bilans 9:6 z korzyścią dla naszych rodaków.

W chwili gdy nasi zawodnicy musieli sprawdzić się w defensywie, początkowo szło dość opornie. Gracze Virtus.pro początkowo nie potrafili zatrzymać ofensywy ze strony LDLC, w wyniku czego stracili pistoletówkę i trzy dodatkowe oczka. W kolejnych minutach obie ekipy wymieniły się jeszcze po jednym punkcie, by zaraz Niedźwiadki mogły przejąć inicjatywę na serwerze i zdobyć kolejno pięć rund, jednocześnie tworząc sytuację 15:11. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 16:12 na korzyść Polaków.

Warto zauważyć, że pomimo zwycięstwa Polaków, spotkanie odbyło się w systemie BO1, który w nienajlepszy sposób wskazuje na to, która drużyna jest na dany moment lepsza.

fot. ELEAGUE

0 komentarzy

Mecze

 • Cs
  eXTREMESLAND 2019 Oceania Regional Finals
  Trwa
  Chiefs
  vs
  AVANT
  Dota
  Asia DOTA2 Master League Season 2
  Trwa
  EHOME.Immortal
  vs
  Elephant
  Dota
  Asia DOTA2 Master League Season 2
  Trwa
  Cignal Ultra Warriors
  vs
  FTD.apollo
  Dota
  Red Star Cup
  Trwa
  Albatross
  vs
  Neon
  Dota
  Elite Cup
  Trwa
  Buffalo
  vs
  Black Knight

Dodaj nas

Kalendarz