Więcej drużyn w Overwatch League w drugim sezonie!

Overwatch league

Overwatch League rozkręciło się na dobre. Pierwsze wrażenia z profesjonalnej ligi esportowej Blizzarda pozwalają wierzyć, że cały projekt okazał się sukcesem. Wygląda jednak na to, że przyszły sezon będzie jeszcze lepszy.

Jeszcze w tym roku nowe drużyny dołączą do Overwatch League. Niestety, konkretów nie znamy, ale wiemy, że w drugim sezonie zobaczymy nowe twarze. Nie ma informacji ile ich będzie, ale inicjatywa Blizzarda rośnie w siłę.

"We expect to begin selling additional expansion teams in the Overwatch League later this year. We have no further details to share at this time."

Blizzard potwierdził również, że w zależności od rozwoju popularności Overwatch League, rozważają podniesienie ceny miejsca dla drużyny. Plotki donoszą, że podczas sezonu startowego, spot w turnieju kosztować miał 20 milionów dolarów. Nikt nie potwierdza tej kwoty, ale również i nie zaprzecza. Czy teraz będzie drożej?

Co ciekawe, organizatorzy twierdzą, że Overwatch League jeszcze w tym roku zacznie przynosić zyski. W niecały rok uda się pokryć wszystkie wydatki, których wymagało przedsięwzięcie, a sama inicjatywa wyjdzie na plus. Pozwala to wierzyć, że Blizzardowi udało się stworzyć prawdziwie profesjonalną i opłacalną ligę esportową.

Niestety, nie wiemy kiedy skończy się aktualny sezon Overwatch League oraz rozpocznie drugi. Teoretycznie jednak, start kolejnej edycji powinien mieć miejsce pod koniec tego roku.

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  North American Dota Challengers League Season 3
  Trwa
  raw
  vs
  tryharddota
  Dota
  North American Dota Challengers League Season 3
  Trwa
  tryharddota
  vs
  abc123
  Leagueoflegends
  2019 LoL Japan League Spring
  06:00
  Rascal Jester
  vs
  Burning Core
  Dota
  2019 MDL Macau
  06:00
  Evil Geniuses
  vs
  Virtus.pro
  Leagueoflegends
  2019 LoL Pro League Spring
  07:00
  JD Gaming
  vs
  Oh My God

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki