Więcej drużyn w Overwatch League w drugim sezonie!

Overwatch league

Overwatch League rozkręciło się na dobre. Pierwsze wrażenia z profesjonalnej ligi esportowej Blizzarda pozwalają wierzyć, że cały projekt okazał się sukcesem. Wygląda jednak na to, że przyszły sezon będzie jeszcze lepszy.

Jeszcze w tym roku nowe drużyny dołączą do Overwatch League. Niestety, konkretów nie znamy, ale wiemy, że w drugim sezonie zobaczymy nowe twarze. Nie ma informacji ile ich będzie, ale inicjatywa Blizzarda rośnie w siłę.

"We expect to begin selling additional expansion teams in the Overwatch League later this year. We have no further details to share at this time."

Blizzard potwierdził również, że w zależności od rozwoju popularności Overwatch League, rozważają podniesienie ceny miejsca dla drużyny. Plotki donoszą, że podczas sezonu startowego, spot w turnieju kosztować miał 20 milionów dolarów. Nikt nie potwierdza tej kwoty, ale również i nie zaprzecza. Czy teraz będzie drożej?

Co ciekawe, organizatorzy twierdzą, że Overwatch League jeszcze w tym roku zacznie przynosić zyski. W niecały rok uda się pokryć wszystkie wydatki, których wymagało przedsięwzięcie, a sama inicjatywa wyjdzie na plus. Pozwala to wierzyć, że Blizzardowi udało się stworzyć prawdziwie profesjonalną i opłacalną ligę esportową.

Niestety, nie wiemy kiedy skończy się aktualny sezon Overwatch League oraz rozpocznie drugi. Teoretycznie jednak, start kolejnej edycji powinien mieć miejsce pod koniec tego roku.

0 komentarzy

Mecze

 • Cs
  Cybersport
  01:30
  Team Spirit
  vs
  AVANGAR
  Cs
  ESEA
  04:30
  F1-racecar-PEEK
  vs
  Check6
  Leagueoflegends
  League of Legends Elite Challenger Series
  Trwa
  ahq Fighter
  vs
  Ares Gaming
  Dota
  ESL One
  Trwa
  Fnatic
  vs
  Kinguin
  Cs
  POWER Fight Club
  Trwa
  Odense
  vs
  Sublife

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki