Wielka Bitwa Streamerów w Fortnite za nami - mamy wyniki!

Fortnite streamer1 968x505

Aktualizacja: Piotr "Izak" Skowyrski zwycięzcą "Wielkiej Bitwy Streamerów Fortnite"! Wydarzenie śledziło w szczytowym momencie (na wszystkich kanałach graczy) 200 tysięcy osób, przy czym u Izaka znalazło się aż 90 tysięcy oglądających. Gratulujemy!

O Fortnite: Battle Royale pisaliśmy już wielokrotnie, produkcja Epic Games pomimo upływu czasu wciąż nie traci na popularności i w dalszym ciągu jest jedną z najpopularniejszych gier na świecie. Dlatego też nic dziwnego, że powstaje coraz to więcej ciekawych wydarzeń właśnie dla sympatyków tej gry.

Jednym z tych wydarzeń jest dzisiejsza akcja nawiązująca do panującej od jakiegoś czasu mody na organizowanie pokazowych gier pomiędzy największymi YouTuberami czy też Streamerami, jednym z pionierów tego typu imprez byli Amerykańscy YouTuberzy, którzy zorganizowali pierwszy tego typu happening. Całość okazała się wielkim sukcesem, więc nic dziwnego, że tym razem i Polscy twórcy postanowili coś takiego zorganizować dla swoich fanów.

Dlatego też już dziś od 20:00 odbędzie się „Wielka Bitwa Streamerów”, gdzie najpopularniejsi streamerzy powalczą w czterech meczach o tytuł najlepszego. W imprezie weźmie udział ponad 100 osób, między innymi Piotr „Izak” Skowyrski, Damian „Nervarien” Ziaja, Norbert „Dis” Gierczak, jak również ekipa InetKox, społeczność JaRock, a także zawodnicy Teamu Skała - Overpow, Gucio oraz Nzq123.

 

 

Całość rozpocznie się od godziny 20:00, a transmisję możecie zobaczyć na żywo na kanałach każdego z uczestników.

 

2 komentarzy