Wielki powrót Febivena do Europy, sOAZ w Misfits i PerkZ na ADC. Transferowych rewelacji ciąg dalszych!

H2kfebiven 730x380

Chwile temu mogliście przeczytać na łamach naszego portalu o sytuacji polskich zawodników, a teraz czas wspomnieć o pozostałych, znanych już rotacjach zawodników. Wczoraj niezawodne ESPN zapewniło nam kolejną dawkę adrenaliny w postaci zmian w G2 i Misfits.

Najbardziej zaskakującą informacją jest ta, że Luka „PerkZ” Perković ma... zmienić pozycję, dotychczas PerkZ w G2 Esports występował na pozycji midlanera, teraz jednak jego zadanie zmieni się i zawodnik ten będzie pełnić funkcję marksmana. Natomiast jego miejsce ma zająć...Rasmus „Caps” Winther, który ma przenieść się z Fnatic właśnie do G2 Esports.

Co więcej, nie jest to tylko spekulacja, bo członkowie społeczności League of Legends na reddicie zrobili własne „śledztwo”, w którym ustalili, że PerkZ od pewnego czasu prowadzi rozgrywki w solo kolejkach właśnie na pozycji ADC, więc wszystko wskazuje na to, że decyzja zapadła, a nas czeka jej oficjalne ogłoszenie.

Z kolei idąc dalej czeka nas kolejna wspaniałą niespodzianką - Fabian „Febiven” Diepstraten oficjalnie powraca na europejską scenę! Zawodnik ten od 2019 roku zasili szeregi... Misfits Gaming. To jednak nie koniec, bo razem z nim do tej drużyny ma przenieść się obecny zawodnik Fnatic, wicemistrz świata - Paul "sOAZ' Boyer.

Natomiast ostatnią z ciekawych (na ten moment) informacji jest ta dotycząca Nukeducka, dotychczasowy midlaner w Schalke 04 postanowił zakończyć współpracę. Prawdopodobnie ofertę norwegowi złożyło Origen, które już wkrótce ma ogłosić swój skład na przyszłoroczny sezon.

fot. Riot Games/LoL Esports

0 komentarzy