Znamy datę startu Dzikich Kresów, czyli pierwszego sezonu w Apex Legends!

Origin app leaks apex legends season 1 battle pass including octane character

Ostatnie tygodnie były nadwyraz intensywne dla fanów Apex Legends, którzy nieprzerwanie wyczekiwali ogłoszenia daty startu pierwszego sezonu. To na szczęście już za nimi, bo dziś, w końcu deweloperzy z Respawn odkryli karty, przedstawiając nam datę nadejścia „Dzikich Kresów".

Długo wyczekiwany pierwszy sezon wraz z przepustką bojową (battle pass) wystartuje już... jutro, dokładnie o godzinie 18:00 czasu polskiego. Do dyspozycji graczy zostanie oddane całe mnóstwo nowości. Przede wszystkim battle pass, który kosztować będzie 950 Apex Coinów (równowartość 40 złotych). Osoby, które zdecydują się na wykupienie karnetu, otrzymają możliwość odblokowania 100 specjalnych i unikatowych nagród.

Wśród ponad setki łakoci od odblokowania są m.in. legendarne skórki do bohaterów i broni, specjalne skrzynki klasy epickiej i legendarnej, waluta premium czy chociażby specjalne ikony ozdabiające nasz profil. Pełną listę nagród za poszczególne poziomy znajdziecie na oficjalnej stronie Apex Legends. Co więcej, każdy z graczy otrzyma dodatkowe nagrody - 5 skrzyń Apex, jedną legendarną skórkę oraz pakiet statystyk niezależnie od tego, czy kupił przepustkę, czy też nie.

Na ten moment nic więcej nie wiemy, jednak pewne jest, że wraz z pierwszym sezonem do gry trafi nowa broń oraz nowa legenda - Octane. Więcej zmian i nowości zostanie zaprezentowanych jutro o godzinie 17:00 czasu polskiego w pełnym rejestrze aktualizacji.

fot. Respawn

6 komentarzy