Znamy kolejnych uczestników turnieju DreamHack Masters Dallas 2019!

Dreamhack dallas new

W ciągu trzech dni DreamHack zdążył ujawnić cztery ekipy, które pojawią się na organizowanych przez nich zawodach w Counter-Strike: Global Offensive – DreamHack Masters Dallas 2019.

4 kwietnia zaproszenie na amerykańską imprezę otrzymały aż dwie ekipy i jest to Ninjas in Pyjamas oraz Team Vitality. Zarówno NiP jak i Vitality cieszy się ostatnio nie najgorszą formą, dlatego zapewne zostali wyróżnieni zaproszeniem na turniej w Dallas.

5 kwietnia natomiast swoje zaproszenie otrzymał FaZe Clan, który nie został raczej wyróżniony z powodu gry na wysokim poziomie, a raczej wysokiego miejsca w rankingu HLTV, który zdecydowanie nie odwzorowuje ich gry na przestrzeni ostatnich kilku tygodni. W chwili obecnej ciężko stwierdzić czy coś zmieni się w kadrze europejskiej drużyny Nikola “NiKo” Kovača, jednak jeśli tak – najbardziej zagrożona będzie przyszłość Daurena „AdreNa” Kystaubayeva.

6 kwietnia Team Liquid dołączył do grona pewnych uczestników turnieju DreamHack Masters Dallas 2019. Warto przypomnieć, że drużyna ta zaliczyła w grudniu pewne zmiany kadrowe i od tego momentu grają naprawdę dobrze – co więcej aktualnie znajdują się na drugim miejscu rankingu HLTV, czyli zaraz po Astralis, które w tym roku, a dokładnie na jego początku już zwyciężyli w ramach iBUYPOWER Masters 2019. Jake “Stewie2K” Yip i spółka dotarli do ćwierćfinału turnieju Intel Extreme Masters 2019 w Katowicach, jednak polegli w bolesnym starciu przeciwko ENCE. Szczęścia zabrakło również podczas finału BLAST Pro Series w São Paulo, gdzie tym razem nie dali rady pokonać drużyny Astralis.

DreamHack Masters Dallas 2019 będzie miał miejsce między 28 maja a 2 czerwca w Kay Bailey Hutchison Convention Center. Udział w amerykańskiej imprezie weźmie szesnaście drużyn, które powalczą o łączną pulę nagród w wysokości $250.000. Warto również wspomnieć, iż DreamHack Masters Dallas wliczać się będzie do drugiego sezonu Intel Grand Slam, którego triumfator poza nieskończoną chwałą i honorem zgarnie całe $1.000.000.

Tak na chwilę obecną prezentuje się lista uczestników turnieju DreamHack Masters Dallas 2019:

FaZe Clan FURIA Esports G2 Esports Isurus Gaming
Ninjas in Pyjamas North Team Liquid Team Vitality
Windigo Gaming

fot. DreamHack

0 komentarzy