Post thumbnail

Tegoroczne Miłogrody w Hearthstone zostały opanowane przez Ligę Z.Ł.A., która postanowiła przemianować coroczne wydarzenie na Niemiłogrody. Obchody rozpoczęły się wczoraj, 17 kwietnia i potrwają do 21 kwietnia. Czasu jest niewiele, więc korzystajcie, póki można.

Pojawiła się nowa, karczemna bójka. Wybierzcie klasę, ustawcie się w kolejce, a system stworzy dla Was talię pełną stronników i magii – oraz odrobiny chaosu (dzięki Doktorowi Hukowi!).  Nikczemny naukowiec dodał do każdej talii kilka przebiegłych jajobotów, które mogą mieć wybuchowy wpływ na Wasze potyczki.

Poza tym, jeśli zalogujecie się do gry w trakcie obchodów, otrzymacie dwie złote kopie Mechanicznego jaja oraz dwa pakiety kart z Projektu Hukatomba! Równocześnie Blizzard poinformował, że zabawa „Wybierzcie swojego mistrza” powraca wraz z mistrzostwami HCT World Championship 2019.

Możecie wybrać swojego faworyta spośród 16 uczestników mistrzostw i otrzymywać pakiety kart w zależności od jego wyników. Za sam udział otrzymacie jeden pakiet kart z rozszerzenia Rozróba Rastakana. Kolejne pakiety trafią do was za każdy meczy wygrany przez waszego mistrza. Wszystkie pakiety kart zostaną rozdzielone w tydzień po zakończeniu mistrzostw. Aby wziąć udział w zabawie, musicie wybrać swojego mistrza do godz. 3:30 czasu polskiego 25 kwietnia.