Post thumbnail

Nowe skórki egzekutorów, a do tego ogromne zmiany u Soni i Medivha w Heroes of the Storm!

admin 27 lutego 2018

Kolejna aktualizacja pojawi się w Heroes of the Storm już 6-7 marca. Wraz z nią wprowadzone zostaną zmiany rozgrywki dla Medivha i Soni, a przy okazji Blizzard wprowadzi w Nexusie odrobinę porządku dzięki nowym skórkom, wierzchowcom i graffiti egzekutorów!

Przy okazji najbliższej aktualizacji Medivh i Sonia otrzymają znaczące zmiany rozgrywki i balansu! By uczcić to wydarzenie wprowadzona zostanie nowa, rzadka skórka dla obu tych bohaterów. W sklepiku pojawią się również nowe zremasterowane zestawy, które będą dostępne jedynie do 19 marca i będzie można je kupić za klejnoty.

Jednostka Specjalistów Taktyczno-Operacyjnego Reagowania Manewrowego (STORM) przygotowuje się, by wymierzyć sprawiedliwość przestępcom zamieszkującym Nexus! Wciel się w oficera STORM, dodając do swojej kolekcji Gliniarza Szarogrzywego, Johannę Egzekutorkę, Ratowniczkę Morales oraz Łazik STORMu. Dodane zostaną również nowe warianty Azmodana i Lúcio, a także nowego wierzchowca dostępnego tylko za złoto.

Co się zaś tyczy zmian. Medivh stracił część talentów, bowiem wbudowano je bezpośrednio do umiejętności. Przykładowa jego tarcza automatycznie leczy po zakończeniu jej działania. Ile? 20% wchłoniętych obrażeń. Do tego w formie kruka (z odpowiednim talentem) będzie mógł stawiać portale. Sonia z kolei stanie się jeszcze bardziej agresywną postacią. Wprowadzono więcej opcji do zadawania bólu bohaterom. Ba! Możliwe jest nawet zbudowanie jej pod ataki automatyczne!

Pełen opis zmian u postaci znajdziecie tutaj. Warto dodać, że Ana również załapała się na istotną poprawkę – w końcu będzie mogła leczyć samą siebie. W jaki sposób? Ana odzyskuje w postaci zdrowia równowartość 50% obrażeń zadanych bohaterom przy pomocy Dzierzby (pasywna trucizna).