Post thumbnail

Wszyscy spodziewaliśmy się tego, że EA będzie wypuszczać „drużyny tygodnia” po kolei. Kanadyjczycy jednak zaskoczyli, a format wypuszczania cotygodniowych kart w formie prawdopodobnie pozostanie losowy. Wprowadzi to z pewnością nutę niepewności w szeregach graczy, nikt nie będzie w stanie przewidzieć tego, co przyniesie kolejny tydzień.

Rzućmy okiem na najciekawsze karty!

Kevin De Bruyne 95

Z pewnością Belg jest w stanie zasilić szeregi każdej drużyny, nawet na tym etapie gry. 5 gwiazdek słabszej nogi, przy tak potężnych strzałach, precyzyjnych podaniach wydają się być niezbędne. Żeby tego było mało KDB nie odstaje fizycznie od reszty świetnych kart. Tempo ocenione na 82 i fizyczność wynosząca 84 w połączeniu ze świetnym dryblingiem czyni zawodnika „The Citizens” nieuchwytnego dla oponentów.

Radja Nainggolan 87

Od własnego pola karnego, do jedenastki przeciwnika, tak można w skrócie opisać kartę zawodnika Cagliari. Jedynie 2 punkty tempa dzieli Belga od sławnego gangu „Gullita”, w którym każda statystyka oceniona jest na co najmniej 80. Fakty są takie, że Radja to zawodnik kompletny w środku pola i nie ma żadnych deficytów, może poza wzrostem…

Pepe 87

Iworyjczyk jest szybki. Przede wszystkim jest szybki, nawet bardzo szybki. Oprócz tego, że jest szybki potrafi umieścić futbolówke w siatce, podać kolegom z drużyny oraz pociągnąć akcję ofensywną. Najważniejsze jest to, że jest bardzo szybki. Potrafi robić wszystko szybko, oprócz korzystania ze słabszej nogi, która jest oceniona tylko na 3 gwiazdki, a w tej Fifie jest to dosyć odczuwalne.

Biorąc pod uwagę obecną sytuacje, całkiem nieźle prezentuje się obecny TOTW i z pewnością społeczność, grająca w ubiegłe FCH nie może być niezadowolona. Teraz jedynie pozostaje życzyć szczęścia w czwartkowych pickach. Have fun!

Źródło. EA