Post thumbnail

Nowości w Heroes of the Storm: nowa seria zadań, aktualizacje bohaterów i nie tylko!

admin 27 września 2018

Seria zadań związanych z wydarzeniem specjalnym Upadek Królewskiego Płaskowyżu

Przed graczami najbardziej rozbudowana seria zadań w historii Heroes of the Storm. Wydarzenie specjalne Upadek Królewskiego Płaskowyżu jest już dostępne w grze. Wspomóż Władczynię Cierni w obronie Królewskiego Płaskowyżu przed inwazją armii Władcy Kruków i jego złowrogich generałów.

Mroczny cykl zadań uzupełnia masa rewelacyjnych skórek i innych nagród, m.in. Przeklęta Wiedźma Białowłosa, Widmowa Smoczyca Alexstraza, Pajęcza Nadzorczyni Maiev, Zaria Piekielny Rycerz, wierzchowiec Oczyszczony nagrobek i wiele więcej!

Więcej informacji na temat nowego, ponurego wydarzenia specjalnego w grze znajdziecie na stronie poświęconej Upadkowi Królewskiego Płaskowyżu.

Aktualizacje bohaterek: Kerrigan i Jasnoskrzydła

Aktualizacje Królowej Ostrzy oraz naszego ulubionego Baśniowego Smoka są już dostępne w grze. Już dziś przekonajcie się, czy Kerrigan może wykonywać jeszcze bardziej zabójcze kombinacje, a Jasnoskrzydła potrafi jeszcze skuteczniej utrzymać sojuszników przy życiu, a wrogów… no cóż, pozbawić życia.

Aktualizacje pola bitwy: Ogród Grozy

Ogród Grozy to najnowsze pole bitwy po liftingu. Aktualizacje obejmują m.in. mechanikę zachęcającą graczy do toczenia pełnych akcji starć drużynowych. Szczegóły znajdziecie w filmiku z prezentacją pola bitwy.

Nowy komiks, nagrody w grach dla posiadaczy wirtualnego biletu i nie tylko

Dla wszystkich fanów pasjonujących opowieści, którzy pragną dowiedzieć się więcej o świecie Nexusa, mamy najnowszy komiks z uniwersum Heroes of the Storm pt. Upadek Królewskiego Płaskowyżu.

Z radością informujemy również, że gadżetami cyfrowymi dla posiadaczy wirtualnego biletu na BlizzCon 2018 będą wierzchowiec: Brzytwoszczerz z Nexusa, graffiti: Kreskówkowy Brzytwoszczerz z Nexusa, portret oraz sztandar z BlizzConu 2018.

Ponadto gracze mogą teraz wystawiać na próbę swego ducha walki w czwartym sezonie rankingowym 2018. Do zobaczenia w Nexusie!