Post thumbnail

Nowy format drużyny tygodnia,”TOTW Moments”!

Radosław Przygocki 18 marca 2020

Zważając na obecną sytuację, panującą na świecie, rozgrywki piłkarskie zostały zawieszone, a EA wpadło na nowy pomysł dotyczący nagród tygodniowych. Rzućmy okiem, na zmiany, które zaszły i będą miały miejsce do momentu wznowienia futbolu.

Karty w danym „TOTW Moments” są wybierane na podstawie danego numeru TOTW z ubiegłych edycji FUT. Na ten przykład dzisiejsza drużyna to niemalże lustrzane odbicie tego, co wydarzyło się w TOTW numer 28. w FIFIE 18.
 Karty, które znajdą się w „TOTW Moments” są upgrade’owane zgodnie z obecnym stanem rzeczy tj. Ostatni IF Kyle’a Walkera był oceniony na 86, więc ten nowy będzie mieć 87 oceny ogólnej.
 Karty z „TOTW Moments” trafiają do paczek, picków za FUT Champions, draftu i są równoznaczne IFom jeśli chodzi o wymagania w SBC.
 „TOTW Moments” obowiązuje do momentu wznowienia rozgrywek.
 Jeśli jakiś piłkarz z TOTW z poprzedniej edycji gry zakończył karierę bądź jego karta nie jest dostępna w grze, to nie będzie on uwzględniany w tej drużynie.
 Ocena ogólna i statystyki kart OTW oraz Headliners będą zależne od drużyny „TOTW Moments”. Seria czterech zwycięstw z rzędu w przypadku tych drugich jest rzecz jasna odroczona do wznowienia rozgrywek.

Tak prezentowała się ta sama drużyna tygodnia, tylko z FIFY 18. Była dokładnie taka sama, a jedyne co się różni, to ocena ogólna.

Jedyny plus tego niekonwencjonalnego rozwiązania, to możliwość przewidzenia kolejnych drużyn tygodnia. Dzięki temu gracze będą wiedzieć czy rozgrywanie następnej ligi weekendowej będzie opłacalne.

Fot. EA Sports Fifa