Post thumbnail

Mijają kolejne dni a szał transferowy na europejskiej scenie League of Legends cały czas nie zmalał. Każdego dnia pojawiają się dziesiątki kolejnych wieści, plotek i spekulacji dotyczących poszczególnych zawodników. W związku z tym postanowiliśmy przyjrzeć się kilku ciekawym zmianą, o których dowiedzieliśmy się chociażby wczoraj.

Przede wszystkim zaczniemy od wieści dotyczących FC Schalke 04, formacja ta planuje bardzo wiele zmian w swoim składzie – pierwszą i najważniejszą jest informacja o powrocie… Jonasa „Memento” Elmarghichia. Przypomnijmy, że szwedzki zawodnik powraca do składu ekipy po ponad półtora roku przerwy, tym samym zostaje on drugim zawodnikiem ekipy, bo pamiętajmy, że obecnie w Schalke potwierdzony był tylko Elias „Upset” Lipp.

Idąc dalej pozostajemy na temat Schalke, bo według ESPN do dwójki wymienionych wyżej zawodników dółączą dwaj następujący gracze – Lee „IgNar” Dong-geun oraz Felix „Abbedagge” Braun. W przypadku IgNara jest to powrót na europejską scenę, bo przypomnijmy, że Koreańczyk ostatni rok spędził w barwach bbq OLIVERS, które walczyło o utrzymanie w LCK – to się nie udało, więc stąd decyzja o powrocie. Z kolei Abbedagge to mało znany zawodnik, który w zasadzie zadebiutuje w rozgrywkach LEC. Do tej pory występował on głównie na scenie tureckiej, gdzie wywalczył tytuł wicemistrzowski.

To jednak nie wszystko – ESPN zaznacza, że według ich źródłem, Schalke prowadzi bardzo zażarte negocjacje z… Odoamne! Jeżeli plotki się potwierdzą, a negocjację zakończą się sukcesem, to czeka nas prawdziwa sensacja.

Teraz odchodzimy od Schalke i skupiamy się na Fnatic, tutaj oficjalnie potwierdzenie ostatnich spekulacji – Rasmus „Caps” Winther kończy swoją przygodę z Fnatic i opuszcza szeregi tej formacji po ponad dwóch latach współpracy. Według informacji niezawodnego ESPN, Caps ma dołączyć wkrótce do G2 Esports, czy tak będzie? Przekonamy się. Pozostając w wątku G2 Esports mamy zaskakujące wieści (oczywiście od ESPN), zgodnie z ich wiedzą z G2 Esports rozstaną się Petter „Hjarnan” Freyschuss oraz Kim „Wadid” Bae-in.

fot. Riot Games/LoL Esports