Post thumbnail

Plotki TV2.dk potwierdziły się! Jakob „JuGi” Hansen dołącza do Astralis, rozszerzając tym samym skład do 7 osób!

Wczoraj TV2.dk napisało, że duńska organizacja zamierza powiększyć zespół, dodając JuGi’ego. Dziś zostało to potwierdzone.

Astralis ogłosiło rozszerzenie swojego składu w marcu, po osiągnięciu porozumienia z Patrickiem „es3tag” Hansenem. Dołączy on do duńskiej potęgi 1 lipca, gdy jego kontrakt z Heroic wygaśnie.

JuGi dołączy do zespołu przed es3tag’iem, ponieważ 23-letni snajper jest wolnym agentem i „zasili drużynę ze skutkiem natychmiastowym”.

Jakob jest wolnym agentem od końca kwietnia, bowiem wtedy skończyła się jego umowa z North. Na początku swojej kariery reprezentował również Heroic, Tricked i OpTic Gaming.

JuGi powiedział:

To jak powrót do domu. Szczerze mówiąc, byłem naprawdę zdenerwowany, ale gdy tylko wszedłem do biura, wszystko było w porządku. Grupa bardzo się rozrosła, znam większość ludzi z zespołu, znam kulturę i wiem, czego się ode mnie oczekuje – na serwerze i poza nim. Świetnie się tu kiedyś bawiłem, a możliwość noszenia koszulki z czerwoną gwiazdą na piersi to po prostu… to presja, to pokora i motywacja jak nic innego!

Nie byłem tak konsekwentny, jakbym chciał, ale wiem, co mogę zrobić w odpowiednich warunkach. Poza tym, będę grał z grupą niesamowicie uzdolnionych zawodników. Każde występy tych graczy budzą niesamowite emocje i są zawsze w centrum uwagi.

Trener Astralis – Danny „zonic” Sørensen twierdzi:

Dobrze znamy JuGi’ego i wiemy, jak dobrze sobie radzi, gdy jest w najlepszej formie. Udowodnił już swój talent i potencjał, a wszystko sprowadza się do tego, aby wrócił na ten poziom w sposób konsekwentny – i przyczynić się do ogólnych wyników zespołu.

Uczestniczył już w sesji treningowej, gdzie dostosował się i wniósł swój wkład zgodnie z naszymi oczekiwaniami. CS:GO jest jednak wymagającą grą i wymaga niezwykle wysokiego poziomu gry zespołowej i jej zrozumienia, wewnętrznych ról i umów. Mam nadzieję i wierzę, że JuGi zaadaptuje się i zintegruje z zespołem i naszym sposobem pracy. Bardzo się cieszę, że mogę z nim współpracować.

Dyrektor ds. e-sportu w Astralis, Kasper Hvidt mówi:

JuGi pracował już w tym biurze na takich samych warunkach jak zawodnicy Astralis. Znamy go świetnie, wiemy do czego jest zdolny i wiemy, z czym musi pracować. Jego statystyki, gdy tu był, potwierdzają jego ogromny potencjał, a naszym zadaniem jest pomóc mu osiągnąć ten poziom w konsekwentny sposób.

Powiększenie listy to strategiczna decyzja oparta na zabezpieczeniu optymalnych warunków i zdrowego, konkurencyjnego środowiska dla zawodników i trenera w dłużej perspektywie.

Warunkiem powodzenia takiego posunięcia jest organizacja o silnej kulturze i strukturze wokół zespołu, wymagająca wszechstronnych graczy, którzy potrafią się dostosować – i którzy są zmotywowani przez ciągłą pracę, aby zawsze się doskonalić.

To jest to, co budujemy w Astralis. Niektóre rzeczy są już na miejscu, a niektóre potrwają, zanim to naprawimy. Na początku możemy zauważyć wahania wyników, ale ostatecznie przyczyni się to do zapewnienia jeszcze silniejszego Astralis teraz i w wielu nadchodzących latach.

Skład Astralis prezentuje się obecnie następująco:

  • 🇩🇰 Nicolai „dev1ce” Reedtz
  • 🇩🇰 Emil „Magisk” Reif
  • 🇩🇰 Lukas „gla1ve” Rossander
  • 🇩🇰 Peter „dupreeh” Rassmusen
  • 🇩🇰 Andreas „Xyp9x” Højsleth
  • 🇩🇰 Jakob „JuGi” Hansen
  • 🇩🇰 Patrick „es3tag” Hansen (1 lipca)
  • 🇩🇰 Danny „zonic” Sørensen (trener)

 

Śledź redaktora na Twitterze – Marcin Kapusta

 

Fot. Astralis