Post thumbnail

Michał "Okoliciouz" Głowaty to zawodnik znany bardziej na niemieckim podwórku, na którym występuje od 2015 roku. W Polsce zasłynął głównie po krótkiej przygodzie w Virtus.Pro, gdzie zastąpił "Byaliego" Jego największym sukcesem, w rosyjskiej organizacji, jest drugie miejsce na ESL Mistrzostwa Polski, gdzie w finale musieli uznać wyzszość ARCY. 
 

Wydawało się, że Michał jest lekiem na problemy Polaków, ale w końcu podziękowali mu za wspólne występy i musiał znaleźć sobie nowego pracodawcę. W połowie września dołączył do nowo powstałej drużyny pod banderą Unicorns Of Love. Kilka dni temu poinformował nas za pośrednictwem swojego Twittera o swoim odejściu. Swoją decyzję argumentuje poszukiwaniem nowych wyzwań.

Jego umowa kończy się 01.02.2020. Wydaje się to dziwnym ruchem, ponieważ wczoraj UoL wygrało turniej 99Damge League Season 13, pokonując w finale ALTERNATE aTTaX. Nie był to lan najwyższych lotów, bo za pierwsze miejsce było zaledwie 5000 euro.

Jest to pierwszy wygrany turniej Polaka po odejściu z Virtus.Pro. Sam zainteresowany twierdzi, że nie chce dołączyć do Polskiej druzyny, poniewaz Polska scena jest za bardzo tokstyczna. Nowy rok na pewno będzie należał do Polaków, jeśli chodzi o ruchy transferowe. 

Fot. Okoliciouz