Post thumbnail

PACT i AGO z zaproszeniami do ESL Mistrzostw Polski

Dawid Modzelewski 21 kwietnia 2020

Kolejne dwa zaproszenia powędrowały do rąk Polaków! Tym razem bezpośredniego slota na te prestiżowe rozgrywki otrzymali Actina PACT oraz x-kom AGO!

Zaproszenie Jastrzębi do turnieju nie powinno dziwić, bowiem zdobyli oni wicemistrzostwo na poprzednich Mistrzostwach Polskich. Od tego czasu wiele zmieniło się w ich składzie, bowiem zespół zasilili m.in. F1KU oraz oskarish, którzy napędzają AGO.

Ekipa Furlana w ostatnich zmaganiach nie zachwycała, bowiem zajęła ostatnie miejsce w Home Sweet Home Cup 1 oraz uplasowali się na 20 lokacie w 6 sezonie LOOT.BET.

Dawno nie widzieliśmy Actiny PACT i nic nie możemy powiedzieć o formie zawodników. Ostatni mecz rozegrali 12 marca, kiedy podejmowali pro100 w 33 sezonie europejskiego ESEA MDL. Ostatecznie ekipa Jacka „MINISE’a” Jeziaka przegrała to spotkanie i uplasowała się na 10 lokacie.

Po za AGO i PACT, zaproszenia powędrowały również do rąk mistrzów poprzedniej edycji – Illuminar oraz do AVEZ Esport, które ostatnio prezentuje niesamowitą formie. Swoją potęgę udowodnili m.in. w kwalifikacjach do DreamHack Masters Spring, gdzie pokonali m.in. wyżej notowane Movistar Riders.

 

Fot. ESL Polska