Post thumbnail

Pod koniec marca T1 oraz FACEiT zorganizują turniej w Apex Legends!

admin 21 marca 2019

Przed nami kolejny turniej w Apex Legends – już 30 marca czołowi streamerzy, a także profesjonalni zawodnicy rozpoczną rywalizację o 25 tysięcy dolarów w ramach T1 x FACEIT Apex Legend Invitational.

Oczywiście turniej będzie rozgrywany online, a za jego organizacje odpowiedzialne będą dwa podmioty. Pierwszy to T1, czyli spółka powstała z fuzji legendarnej koreańskiej organizacji SK Telecom oraz Comcast Spectacor. Z kolei drugim organizatorem jest dobrze znany FACEIT, czyli platforma turniejowa CS:GO.

Na ten moment nie znamy pełnej listy uczestników imprezy, jednak z pierwszych nieoficjalnych doniesień wynika, że w akcji zobaczymy m.in. zawodników TSM oraz NRG eSports, a także dwóch popularnych streamerów Michaela „Shrouda” Grzeska oraz Guy’a „Dr DisRespecta” Beahma. Potwierdzenie tych nazwisk, a także listę pozostałych uczestników poznać mamy wkrótce.

Apex Legends to gra battle royale w uniwersum Titanfalla. Produkcja Respawn Entertainment to jedna z największych niespodzianek tego roku, która w niespełna miesiąc zdobyła serca ponad 50 milionów graczy na całym świecie. Również w świecie esportowym tytuł ten ma się dobrze, bo dotychczas zorganizowano już aż cztery różne turnieje.

fot. T1/FACEIT