Post thumbnail

Polscy piłkarze ponownie zagrają w FIFA 20! Tym razem rywalem jest Ukraina

Michał Budzich 14 kwietnia 2020

Piłkarze wciąż wyczekują na upragnione wznowienie rozgrywek. Zanim to nastąpi, czeka nas pojedynek pomiędzy reprezentantami Polski, a Ukrainy. Placem boju będzie oczywiście gra FIFA 20.

Kilkanaście dni temu w podobnym przedsięwzięciu reprezentanci Polski rozegrali mecz z rywalami z Finlandii. Wówczas oba mecze padły naszym łupem, wygrywając kolejno 5:2 oraz 1:0. Mecz z Finami oraz dzisiejsze spotkanie z Ukraińcami są wynikiem odwołanych spotkań, które miały odbyć się na naturalnej murawie. Oba mecze odwołano z uwagi na obecną sytuację na świecie.

Tym razem w starciu z Ukrainą nasz kraj będą reprezentować Maciej Rybus (Lokomotiv Moskwa), a także Mateusz Klich (Leeds United). Po drugiej stronie do gry staną Yevhen Konoplyanka (Szachtar Donieck) oraz Oleksandr Zinchenko (Manchester City). Transmisja będzie dostępna na kanale youtube Łączy Nas Piłka, a także na ich stronie facebook. Transmisję umili nam komentarz Dariusza Szpakowskiego. Początek rywalizacji o godzinie 19:00, serdecznie zapraszamy!

fot. Łączy Nas Piłka