Post thumbnail

Event TEAM OF THE YEAR w FIFA 20 wkroczyl w ostatnią fazę przygotowań, bowiem EA ogłosiło właśnie skład drużyny roku wybranej przez graczy!

Wśród jedenastu wybranych nie znalazł się niestety Robert Lewandowski, który przegrał rywalizację z Leo Messim, Sadio Mane i Kylianem Mbappe. To właśnie ta trójka napastników w wersji TOTY trafi do paczek dziś o godzinie 19:00.

W środku pola jedenastki roku znaleźli się Frenkie De Jong, Kevin De Bruyne i N'golo Kante, którzy w paczkach powinni znaleźć się już jutro.

Linia defensywy składa się głównie z zawodników Liverpoolu, ale to nie powinno nikogo dziwić. Bramkarzem roku społeczność wybrała Alissona, na boki obrony wskazano Trenta Alexandra Arnolda i Andrew Robertsona, a w środku znaleźli się dwaj Holendrzy, Virgil Van Dijk i Mathijs De Ligt.

Wraz z startem eventu TOTY powinniśmy tak jak rok temu otrzymać player pick z głosowaniem na dwunastego zawodnika TOTY. To będzie prawdopodobnie ostatnia szansa, by nasz rodak pierwszy raz w historii znalazł się w jedenastce roku w FIFIE. Rok temu te głosowanie wygrał Neymar.

Podczas trwania TOTY pojawić się mają także specjalne SBC o karty Flashback i Player Moments. Przez pomyłkę EA poznaliśmy już jedną z nich, a będzie to Andres Iniesta w wersji wspominkowej. Dodatkowo możemy spodziewać się SBC łamigłówek, rozbudów i wyzwań o in-formy.