Post thumbnail

Ruszyły rozgrywki 1v1 by GG League! Gracze AGO pozostają bezkonkurencyjni

Michał Budzich 14 lipca 2020

Wczoraj ruszyły rozgrywki 1v1 organizowane przez GG League. W dwóch pierwszych pojedynkach lepsi okazali się gracze AGO – Furlan oraz Gruby. Szczególnie ten drugi nie pozostawił złudzeń, kto był lepszy na serwerze.

Furlan – Darko 2:1 (11:16, 16:14, 16:8)

„Kto nie wygrywa 2:0, ten przegrywa 2:1”. Te powiedzenie pasuje w tym przypadku jak ulał. Pierwsza mapa na kałachy padła łupem gracza Actiny Pact. Kacper miał okazję domknąć spotkanie na mapie USP, lecz wojnę nerwów wygrał Furlan wynikiem 16:14.

Decydującą mapą okazała się ta, na której do dyspozycji gracze mają wyłącznie snajperki. W tym przypadku zdecydowanie lepszy okazał się gracz AGO, który pokonał rywala 16:8, a cały mecz zakończył się wynikiem 2:1 ma jego korzyść.

To był szybki pojedynek. Damian "Furlan" Kisłowski po przegranej mapie wziął się w garść i okazał się być zwycięzcą…

Opublikowany przez GG League Poniedziałek, 13 lipca 2020

Gruby – Morelz 2:0 (16:4, 16:8)

Drugi mecz, drugi z udziałem gracza „Jastrzębi”. O ile wczorajszy pojedynek był dosyć zacięty, o tyle dzisiejszy można nazwać mianem pogromu. Końcowy wynik to 2:0, na korzyść Grubego, który nie dał najmniejszych szans nowemu nabytkowi Wizards.

Rywalizacja rozpoczęła się od mapy, gdzie gracza muszą posługiwać się USP. Podczas meczu Dominik przyznał, iż często na aim mapach koledzy są w szoku, gdy on w biegu potrafi ustrzelić headshoty. Tak było i tym razem, Gruby latał i zabijał rywala niemalże co rundę. Mało kto spodziewał się wyniku 16:4.

Druga mapa okazała się decydująca. Tu ponownie lepszy okazał się Gruby, który znakomicie posługiwał się AWP i oddał rywalowi zaledwie 8 rund.

Drugi Jastrząb nie pozostawił suchej nitki na swoim przeciwniku. Panowie zagrali "dla zabawy" również trzecią mapę i……

Opublikowany przez GG League Wtorek, 14 lipca 2020

fot. GG League