Post thumbnail

s1mple uhonorowany tytułem MVP StarSeries i-League Season 7!

admin 7 kwietnia 2019

Oleksandr "s1mple" Kostyliev ponownie został uhonorowany tytułem najlepszego zawodnika turnieju… tym razem StarSeries i-League Season 7. s1mple to zdecydowanie najlepszy zawodnik Natus Vincere, co potwierdza choćby to, że niemal za każdym razem, kiedy drużyna ta triumfuje w jakimś turnieju to właśnie 21-letni zawodnik otrzymuje tytuł MVP!

Grą tego zawodnika są zachwyceni chyba wszyscy. Bez ogródek można stwierdzić, że jest to jeden z najlepszych graczy na świecie, co zresztą bardzo dobrze widać podczas rozgrywek. Podczas minionego dziś finału turnieju w Szanghaju s1mple dosłownie rozgramiał przeciwników. Warto wspomnieć, że miał najwyższy współczynnik K/D w spotkaniu wynoszący 1.21. Bardzo dobrze odnajduje się w wielu narzuconych na niego sytuacjach.

Śmiało można stwierdzić, że bez tego zawodnika Natus Vincere nie odnosiłoby aż takich sukcesów – to prawdziwy filar tego składu. Filar, który podtrzymuje poziom drużyny nawet w najtrudniejszych momentach. Oczywiście wcale nie lekceważymy kolegów Kostylieva, gdyż Ci często naprawdę robią to co do nich należy i jeszcze więcej, a podkreślamy tylko wagę tego zawodnika. Ukraiński zawodnik nie schodził poniżej 18 fragów oraz tylko raz zaliczył większą liczbę zgonów, niż eliminacji. Nawet kiedy skład tego zawodnika przegrywał z liczbą zaledwie ośmiu wygranych rund, ten osiągał liczbę powyżej 20 fragów.

Kolejną okazją na doświadczenie niesamowitych zagrań s1mple’a w rozgrywkach podczas dużego wydarzenia będzie kolejna odsłona BLAST Pro Series w Miami. Interesującym faktem jest to, iż w rozgrywkach w Miami uczestniczyć będzie niemal niepokonane Astralis, które od dobrych kilku miesięcy jest w szczytowej formie. Z niecierpliwością czekamy na te rozgrywki, ponieważ ze spotkania z Oleksandrem "s1mple" Kostylievem i spółką może wyjść naprawdę zażarta walka.

fot. StarLadder