Post thumbnail

Secret nawiązuje współpracę z platformą Huya

Marcin Kapusta 23 maja 2020

Secret podpisało wieloletnią umowę sponsorską z jedną z największych platform streamingowych w Chinach – Huya.com!

Zgodnie z umową, zawodnicy Secret będą streamowali na tej platformie i będą angażować się w inne inicjatywy, podczas gdy organizacja otrzymuje możliwości marketingowe i promocyjne w Chińskiej Republice Ludowej.

Warunki finansowe nie zostały ujawnione

Dyrektor generalny Secret skomentował:

Jesteśmy podekscytowani współpracą z jedną z największych platform streamingowych w Chinach. Dzięki temu partnerstwu, Team Secret będzie mógł dotrzeć do nowych społeczności i połączyć się z naszymi fanami na całym świecie skuteczniej niż kiedykolwiek.

Team Secret to organizacja e-sportowa, założona w 2014 roku. Znana jest przede wszystkim ze sceny Doty 2, gdzie pięciokrotnie triumfowała na Majorze. Oprócz Doty, formacja inwestuje w takie produkcje jak Counter-Strike: Global Offensive, Rainbow Six Siege czy Fortnite.

Secret współpracuje obecnie z takimi markami jak NVIDIA, Secretlab, Mogul, Meta Threads, Twitch czy CORSAIR.

Jest to jedna z niewielu drużyn, która może cieszyć się partnerstwem z Huya. Platforma ta zawiera umowy głównie z organizacjami chińskimi. Współpracą z Huya może cieszyć się m.in. Griffin, Liquid czy wcześniej wspomniane Secret.

Huya podała wyniki finansowe za pierwszy kwartał 2020 roku z przychodami netto w wysokości 338 milionów USD. Zysk przedsiębiorstwa wyniósł 24 mln dolarów.

 

Fot. Team Secret