Post thumbnail

smooya przeniesiony tymczasowo na rezerwę Chaos EC

Marcin Kapusta 20 marca 2020

Owen „smooya” Butterfield tymczasowo wycofał się z aktywnego składu Chaos z powodu problemów z wizą!

Brytyjski snajper ogłosił, że wraca dziś do ojczyzny, dzień przed meczem Chaos vs Gen.G w 1 sezonie FLASHPOINT. Obecnie nie jest jasne, jak długo smooya będzie czekał na rozwiązanie niektórych kwestii wizowych, zanim będzie mógł wrócić do USA.

Dwudziestolatek powiedział, że jego sytuacja jest podobna do sytuacji moose’a, który obecnie nie może zagrać dla Envy, ponieważ oczekuje na wizę P1, a jego miejsce zajmuje trener formacji, Nikola „LEGIJA” Ninic.

Smooya szczegółowo wyjaśnił sytuację, że procedury związane z COVID-19 skomplikowały proces zatwierdzenia jego wizy P1:

Obecnie z tymi wszystkimi sprawami COVID-19 muszę wrócić do Wielkiej Brytanii, ponieważ nie zostało mi już wiele dni na mój ESTA. Moja wiza została zatwierdzona, ale problem pojawił się, kiedy mój wywiad został odwołany, ponieważ ambasada w Wielkiej Brytanii jest zamknięta. Więc nie mogę zostać w Ameryce i czekać na nowy termin wywiadu. Dopóki ta cała sytuacja nie zostanie naprawiona, zostanę przeniesiony na rezerwę Chaos EC. Wkrótce znajdą zastępstwo, które pomoże im dokończyć resztę Flashpointa i wszelkie inne zdarzenia, które się pojawią. Wkrótce wrócę, chłopcy, trzymajcie się mocno.

Ostatni mecz Owena z Chaos odbył się w play-offach ESEA MDL Season 33, gdzie drużyna zajęła 5-6 miejsce.

Skład Chaos EC wygląda następująco:

  • 🇺🇸 Anthony „vanity” Malaspina
  • 🇺🇸 Cameron „cam” Kern
  • 🇨🇦 Joshua „steel” Nissan
  • 🇺🇸 Hunter „SicK” Mims
  • 🇺🇸 Matthew „mCe” Elmore (trener)
  • 🇬🇧 Owen „smooya” Butterfield (rezerwa)

 

Fot. twitter.com/smooyacs