Post thumbnail

    Jeżeli mamy fanów gier  Margonem i league of legends to to, co przygotował dla Was Daniel jest niesamowite. Połączenie tych dwóch gier wygląda nie tyle co rewelacyjnie to jest po prostu przepiękne. Tyle ile on musiał czasu w to włożyć, chciałbym sam wiedzieć ile taka praca kosztowała go czasu.

Przejdźmy do tego co przygotował dla nas Daniel. Zacznijmy od sklepu w którym to możemy dostrzec żubra bardzo podobnego do zwierza który występuję na Summonersrift. Jest jeden problem, brakuje tylko coś dla magów i osoby która może nas obsłużyć. Co nie zmienia faktu, że i tak wygląda fenomenalnie.

Następnym naszym przystankiem jest baza która się  praktycznie nie różni od tego z lola oceńcie sami. Coś na co warto zwrócić uwagę to wieże, nexus i trzy inhibitor, moim zdaniem są one najbardziej zbliżone do summoner’s rift. Las nawet pokazuje który poziom mają miniony myślę, że to by mogło się nawet pojawić na serwerach live. Parotki  są świetnie wykonane, niestety nie widzimy ich w pełnym składzie ponieważ ktoś jednego małego kuraka upolował. Miniony również są niczego sobie no i oczywiście św. pamięci Nunu i  opis jego śmierci.

Ale to co mnie rozwaliło najbardziej to Zakon Planu Astralnego zerknijcie na to sami bo naprawdę warto.