Post thumbnail

Jak na pewno wiecie nie można cofnąć przedmiotów na fontannie jeżeli ktoś zadał obrażenia przeciwnikom. Dla przykładu jeżeli Karthus użyje swojej superumiejętności nie ma opcji żeby cofnął swoje przedmioty, a co z Shenem który daje tarcze nie wdając się w bójkę?

xPetu main Shena ostatnio na swoim kanale przedstawił trick z tarczą, dając tarczę o wartości 1500 hp w zależności ile złota posiadacie w danej minucie. Polega to na tym, że jak jesteście na swojej fontannie, a wasz towarzysz broni potrzebuje pomocy sprzedajecie jak najszybciej swoje itemy. Następnym krokiem jest kupienie przedmiotów przykładowo takich jak Ardent, Hextech GLP-800, Czapka Rabadona. Podsumowywując trzeba zdobyć przedmioty, które zwiększają naszą tarczę, dodatkowo dają moc umiejętności. Drugim krokiem jest użycie superumiejętności na sojusznika i jak najszybciej spamować w przycisk cofnij w sklepie co przywraca Wam przedmioty które nabyliście przed przybyciem na fontannę, dzięki czemu dajesz komuś ogromną tarczę. Ulti ma krótszy cd o wiele, dochodzi nawet do 70 sekund na 1 poziomie ulta. Jest również druga strona medalu co jeżeli jesteś wolny i nie zdążysz cofnąć itemów? Zostaniesz z Ardentem i Czapką Rabadona, oczywiście nie życzę Wam tego ale cóż przypadki się zdarzają.

Jeżeli chcecie wykorzystywać ten trik musicie najlepiej uzbroić się w tak zwany „szybki shopping” czyli, wchodzicie w kolekcje –> przedmioty—> i ustawiacie specjalne przedmioty pod swoją superumiejętność, dzięki czemu o wiele szybciej znajdziecie je i będziecie w stanie je kupić.