Team Vitality zgarnia dziewiąte zwycięstwo w LEC, znacząco umacniając się na pozycji wicelidera wiosennego splitu. W przed ostatnim meczu dzisiejszego dnia Jactroll i spółka zgodnie z oczekiwaniami pokonali Rogue.

Vitality świetnie rozpoczęło to spotkanie, zdobywając aż dwie eliminacje w pierwszych pięciu minutach gry. W kolejnych minutach na konto drużyny Jactrolla wpadły dodatkowe dwie eliminacje. Mimo zdobycia trzech eliminacji przez Rogue, to zespół Kikisa nie miał zbyt wiele do powiedzenia, będąc deklasowanym przez graczy francuskiej organizacji. Do 20. minuty Vitality prowadziło 9:5, mając w swoim portfelu ponad osiem tysięcy sztuk złota.

W 21. minucie Vitality bez Barona było w stanie wyeliminować czterech graczy Rogue, wchodząc pewnie do ich bazy, gdzie po chwilowym zamieszaniu i eliminacji pozostałych rywali byli w stanie przypieczętowali zwycięstwo, umacniając swoją pozycję na drugim miejscu w tabeli.