Post thumbnail

TyLoo stworzy drugi skład CS:GO, poświęcony młodym graczom!

Marcin Kapusta 6 marca 2020

Chińskie TyLoo stworzy drugi skład CS:GO, poświęcony młodym i utalentowanym graczom!

Danking został zwolniony z zespołu we wrześniu 2019 roku. Od czasu odejścia z TyLoo, 20-latek grał w EHOME, a jego średni rating wynosił 1.27 na 43 mapach.

W krótkim okresie Danking będzie kontynuował swój pobyt w EHOME na zasadzie pożyczki, grając dla drużyny w finałach zamkniętych kwalifikacji do azjatyckiego Minora. Pozostali czterej gracze, którzy utworzą drugorzędny skład TyLoo, są obecnie nieznani.

TyLoo pisze na Weibo:

Po długim okresie samoregulacji, Danking wielokrotnie wyrażał klubowi chęć i determinację powrotu. Po wielu inspekcjach i szczerej komunikacji obie strony postanowiły podpisać nową umowę. Jednocześnie chcemy ogłosił wszystkim decyzję: na podstawie obecnego oddziału CS:GO utworzymy młodszą formację, a Danking stanie się jednym z nich. Jako nowa generacja młodych graczy w Chinach, Danking wykazał wysoki poziom talentu do gry i poziom rywalizacji, ale ze względu na swoją wyjątkowość i wyróżniającą się osobowość, był krytykowany. Klub skupi się na wzmocnieniu psychologicznej konstrukcji i kierowaniu graczy, którzy pomogą Dankowi w jego karierze.

 

Fot. StarLadder