Cloud9 pokonało Virtus.pro, przez co zostaje wyeliminowana z turnieju DreamHack Open w Lipsku!

Cloud9 bez problemu poradziło sobie na Overpassie, wygrywając mapę wynikiem 16:4. Do pierwszej połowy amerykańska formacja prowadziła wynikiem 12:3. Później bardzo duże błędy indywidualne kazachskiej drużyny skończyły się przegranym Overpassem 16:4.

Virtus.pro jako drugą mapę wybrało Dust 2. I tam jednak nie byli w stanie pokonać Cloud9. Do pierwszej połowy VP było kompletnie zdominowane, a pierwsza część meczu zakończyła się wynikiem 4:11 na korzyść C9. Później Kazachowie minimalnie odrobili straty, wygrywając 3 rundy pod rząd. Jednak późniejsze błędy indywidualne oraz świetne prowadzenie gry przez Amerykanów zakończyły mecz wynikiem 16:7

Był to mecz eliminacyjny grupy A, więc Virtus.pro pożegnało się z Lipskiem i już czekają na samolot, natomiast Cloud9 utrzymało się i może powalczyć o play-offy.