Vitality pokonuje Natus Vincere w ramach BLAST Premier Spring Series!

admin 7 lutego 2020

Vitality wygrało swój pierwszy mecz w 2020 roku, pokonując Natus Vincere wynikiem 2-0 w meczu otwierającym grupę B podczas BLAST Premier Spring!

Pierwszą rozgrywaną mapą było Inferno, które było wyborem Vitality. Po wygranej 1v3 ALEXA, rozpoczął on pięciorundową passę dla strony francuskiej w ataku. Utrzymywali passę dzięki konsekwentnej kontroli banana, jednak niesamowite zagrania Boombl4'a dały nadzieje na powrót formacji CIS do meczu. Pierwsza połowa zakończyła się 8-7 na korzyść Vitality. Druga połowa okazała się być męczarnią dla Natus Vincere, ponieważ niesamowite akcje RpK'a oraz błędy indywidualne ekipy s1mpla doprowadziły do zamknięcia mapy wynikiem 16-12

Dust 2 rozpoczął się dokładnie tak sam jak Inferno. Francuzi wyszli na prowadzenie 6-2 i szybko rozpętali piekło dla Na'Vi. Jednak rosyjska ekipa w porę się obudziła, wygrywając kilka rund, ostatecznie zamykając pierwszą połowę wynikiem 7:8

Druga połowa meczu należała do najlepszego gracza 2019 roku – ZywOo, który rozdał trzy niesamowite one-tapy w drugiej rundzie pistoletowej. Później niesamowite clutche shoxa oraz RpK'a doprowadziły do szybkiej wygranej Vitality na Duście 2 wynikiem 16-9