Post thumbnail

W czasie Meet Point odbędzie się specjalny, charytatywny turniej CS:GO!

admin 17 maja 2018

Już w najbliższy weekend na PGE Narodowym odbędzie się kolejna edycja Warszawskich Targów Książek, przy okazji których zostanie zorganizowane specjalnie wydarzenie dla miłośników gamingu.

Meet Point będzie imprezą dodatkową, gdzie będzie można spotkać swoich ulubionych YouTuberów, ale co istotne z naszego punktu widzenia — w czasie wydarzenie zostanie rozegrany specjalny esportowy turniej charytatywny w CS:GO.

W turnieju weźmie udział osiem czołowych Polskich zespołów z profesjonalnej sceny CS:GO — Team Kinguin, Izako Boars, PRIDE, Pompa Team, Codewise Unicorns, adwokacik, PACT, a także X-Kom Team. Turniej odbędzie się w prostym systemie dwuetapowym. W sobotę zespoły powalczą w rundzie eliminacyjnej, natomiast w niedzielę odbędą się finały. Co ciekawe, zwycięzca całego wydarzenia nie otrzyma żadnej nagrody, poza satysfakcją.

Cała akacja ma na celu wesprzeć działania fundacji DKMS, która zajmuje się walką z nowotworami krwi. Dodatkowo fundacja prowadzi szeroką kampanię edukacyjną, której mogliśmy doświadczyć w czasie Intel Extreme Masters 2018, gdzie fundacja rozstawiła swoje specjalne stoisko #PomaGrajmy, gdzie mogliśmy zapisać się do rejestru potencjalnych dawców komórek macierzystych.

Oczywiście, również w czasie Meet Point fundacja będzie prowadziła specjalne stoisko, na którym będziemy mogli zapisać się do wcześniej wspomnianego rejestru. Dodatkowo w czasie trwania imprezy widzowie, którzy będą oglądać transmisję online, będą mogli wesprzeć finansowo fundację.

Meet Point rozpocznie się w sobotę od godziny 10:00 i potrwa do niedzieli, dokładne szczegóły wydarzenia, a także pełny harmonogram znajdziecie TUTAJ.