Post thumbnail

Wszystko jest już jasne — wczoraj późnym wieczorem na oficjalnym koncie Origen w serwisie Twitter został zamieszczony długo wyczekiwany post, który zawierał nazwisko ostatniego z zawodników.

Ostatnim z zawodników Hiszpańskiej organizacji został… Konstantinos-Napoleon „FORG1VEN” Tzortziou – legendarny Grecki zawodnik, wieloletni weteran profesjonalnej sceny League of Legends, a także jeden z najlepszych marksmanów na świecie.

Tym samym jest to kolejny z zawodników Origen, który powraca do profesjonalnej gry po bardzo długiej nieobecności. Przypomnijmy, że Grek ostatni raz występował przed publiką w czasie, gdy grał dla Brytyjskiej organizacji H2K Gaming, gdzie wspólnie z Marcinem „Jankosem” Jankowskim, a także Oskarem „Vanderem” Bogdanem dotarł do półfinałów Worlds 2016.

Niestety potem współpraca dobiegła końca, głównie przez fakt, że Grek zmuszony był do odbycia obowiązkowej służby wojskowej, a także po części ze względu na problemy komunikacyjne wewnątrz zespołu.

Na tę chwilę nie wiemy, w jakiej formie jest Grecki zawodnik, jednak możemy być pewni, że pomimo znikomej aktywności na profesjonalnej scenie w ostatnim czasie, FORG1VEN bardzo intensywnie trenował, co potwierdza historia jego gier w kolejce solo.

Warto również zauważyc, że wszystkie plotki dotyczące składu Origen zostały potiwerdzone i faktycznie zespół ten jest zdecydowanym faworytem w nadchodzących rozgrywkach European Masters, które rozpoczną się już 14 kwietnia.

 Pełny skład Origen na European Masters wygląa następująco:

  • Henrik „Froggen” Hansen
  • Jesse „Jesiz” Le
  • Ki „Expect” Dae-han
  • Choi „inSec” In-seok
  • Konstantinos-Napoleon „FORG1VEN” Tzortziou