Post thumbnail

Wyjście z cienia to najnowsze rozszerzenie do Hearthstone, które zadebiutuje już 9 kwietnia. Gracze znajdą w nim 135 nowych kart, nowe mechaniki, a także szereg usprawnień, w tym zmiany związane z rotacją na Arenie. Motywem przewodnim zaś będzie Liga Z.Ł.A.!

Najwięksi nikczemnicy w historii Hearthstone odpowiedzieli na wezwanie Arcyzłoczyńcy Rafaama. Tak oto powstała organizacja znana odtąd pod mało subtelną, lecz nadzwyczaj pasującą nazwą Liga Z.Ł.A.!

Czego można spodziewać się po tym dodatków? Sługusów, czyli lojalnych stronników 1/1, dodających do ręki gracza karty Ligi Z.Ł.A. Choć ich statystyki nie są imponujące, potrafią nieźle przywalić, gdy już trafią na planszę.

Intrygi z kolei to potężne zaklęcia, które stają się tym silniejsze, im dłużej pozostają w ręce gracza. Uknucie konkretnej intrygi to czasochłonna robota, ale efekt końcowy jest tego wart.

Przebrzydli nikczemnicy z poprzednich rozszerzeń dysponują paroma sztuczkami, które wydają się znajome. Możecie kojarzyć chociażby zakazaną magię z Przedwiecznych Bogów – tak, powróci ona w ramach dodatku Wyjście z cienia.

Nowym słowem kluczowym jest Dwuczar. Gdy zaklęcie z Dwuczarem zostanie rzucone, do ręki zagrywającego trafi jego kopia, którą można użyć w dowolnym momencie. Zmieńcie przebieg walki – dwa razy!

Gdy zadebiutuje Wyjście z cienia, oficjalnie rozpocznie się Rok Smoka! Więcej informacji znajdziecie tutaj.