Post thumbnail

Pride po trzech tygodniach Ultraligi  zdecydowało się na zmiany. Bilans 1-5 z pewnością nie był zadowalający dla drużyny, więc prędzej czy później musiały nastąpić roszady. LeQu i Wysek zostają odsunięci od głównego składu.

Rifty to zawodnik górnej alejki z Wielkiej Brytanii grający w takich zespołach jak Phelan Gaming czy WarKidZ E-SportsRaxhy jest to siedemnastoletni dżungler ze Szwecji, dotychczas reprezentował takie drużyny jak Hybrid Esports czy FALKN. Ta dwójka nie ma dużego doświadczenia i są stosunkowo młodymi zawodnikami, jednak polska organizacja zdecydowała się postawić właśnie na tych graczy. PRIDE w ogłoszeniu o modernizacji składu napisało, że nie żegna się jeszcze z zastąpionymi zawodnikami, więc możliwe, że są to testowe zmiany.

O ile zmiana Wyska nie budzi żadnych kontrowersji, ponieważ jego forma oraz zagrania zostawiały wiele do życzenia, o tyle dzięki LeQu ich drużyna wygrała jedno spotkanie w Ultralidze. Został za to nagrodzony tytułem MVP, a część społeczności widziała w nim spory potencjał. W późniejszych spotkaniach nie zachwycał, ale na pewno nic nie zapowiadało zmiany akurat górnej alejki.

Odświeżony skład PRIDE będzie można zobaczyć już 18 i 19 lutego podczas czwartego tygodnia Ultraligi. Zmierzą się z  K1CK  oraz niepokonanym do tej pory AGO Rogue. Są to przeciwnicy z samej góry tabeli, więc czeka ich prawdziwy sprawdzian.

Fot. FifixLoL