Korea Południowa i Kanada dominują w Overwatch World Cup 2017 w Katowicach

C z0fftuaaasgcl

Overwatch World Cup 2017 w Katowicach już za nami. Wczoraj informowaliśmy Was o odpadnięciu Polaków z turnieju, a dzisiaj możemy mówić, że całość zakończyła się bez większego zaskoczenia. Do fazy pucharowej, która odbędzie się podczas tegorocznego BlizzConu, awansowała Korea Południowa oraz Kanada.

W walce o awans Korea rywalizowała z Rosją, którą pokonała aż 3 do 0. Osobiście nie mam żadnych wątpliwości, że właśnie ta drużyna ostatecznie sięgnie po złoto. Do tej pory idą jak burza przez turniej, eliminując przeciwników bez litości. Wszystkich grupowych rywali ograli z pełnym wynikiem 4 do 0. Nawet groźnym Rosjanom pokazali, że w Overwatchu to oni wymiatają.

Słowa uznania należą się również drużynie z Kanady, która radziła sobie podczas zawodów całkiem nieźle. Zwycięstwo nad Holandią (3 do 0) zapewniło im awans na BlizzCon.

W przyszłym tygodniu dowiemy się, które ostatnie zespoły dołączą do finałowego starcia na BlizzConie. W tej chwili o złoto walczyć będą Chiny, Australia, Francja, Korea Południowa, Szwecja oraz Kanada. Jak myślicie, kto uzupełni tą listę i powalczy o najwyższą stawkę 3-4 listopada podczas zwieńczenia Overwatch World Cup 2017?

0 komentarzy

Mecze

 • Leagueoflegends
  League of Legends Challenger Series Korea
  09:00
  RisingStar Gaming
  vs
  Griffin
  Cs
  V4 Future sports Festival
  09:00
  HellRaisers
  vs
  Dark Tigers
  Cs
  V4 Future sports Festival
  09:00
  Mousesports
  vs
  x-kom
  Dota
  SL I-League Invitational
  09:00
  Rock Gaming
  vs
  LGD.Forever Young
  Leagueoflegends
  League of Legends Master Series
  09:00
  Machi E-Sports
  vs
  MAD TEAM

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki