Korea Południowa i Kanada dominują w Overwatch World Cup 2017 w Katowicach

C z0fftuaaasgcl

Overwatch World Cup 2017 w Katowicach już za nami. Wczoraj informowaliśmy Was o odpadnięciu Polaków z turnieju, a dzisiaj możemy mówić, że całość zakończyła się bez większego zaskoczenia. Do fazy pucharowej, która odbędzie się podczas tegorocznego BlizzConu, awansowała Korea Południowa oraz Kanada.

W walce o awans Korea rywalizowała z Rosją, którą pokonała aż 3 do 0. Osobiście nie mam żadnych wątpliwości, że właśnie ta drużyna ostatecznie sięgnie po złoto. Do tej pory idą jak burza przez turniej, eliminując przeciwników bez litości. Wszystkich grupowych rywali ograli z pełnym wynikiem 4 do 0. Nawet groźnym Rosjanom pokazali, że w Overwatchu to oni wymiatają.

Słowa uznania należą się również drużynie z Kanady, która radziła sobie podczas zawodów całkiem nieźle. Zwycięstwo nad Holandią (3 do 0) zapewniło im awans na BlizzCon.

W przyszłym tygodniu dowiemy się, które ostatnie zespoły dołączą do finałowego starcia na BlizzConie. W tej chwili o złoto walczyć będą Chiny, Australia, Francja, Korea Południowa, Szwecja oraz Kanada. Jak myślicie, kto uzupełni tą listę i powalczy o najwyższą stawkę 3-4 listopada podczas zwieńczenia Overwatch World Cup 2017?

0 komentarzy

Mecze

 • Cs
  ESL
  Trwa
  aAa
  vs
  Vexed
  Cs
  Lootbet Cup
  Trwa
  Red Reserve
  vs
  Team Spirit
  Cs
  LOOT.BET Nations Elite Esports Cup
  Trwa
  GODSENT
  vs
  AGO GAMING
  Cs
  OMEN by HP ComicCon Bulgaria
  Trwa
  Squared
  vs
  proWince
  StarLadder ProSeries
  Trwa
  ShtanUdachi
  vs
  harleen

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki