„Największa graficzna rewolucja ostatnich lat”. Panorama UI trafiła na oficjalne serwery CS:GO!

2f5de755 9158 4095 aea5 e482523d75c4

Jedna z najważniejszych aktualizacji ostatnich lat — Panorama UI oficjalnie zadebiutowała na publicznych serwerach i grach rankingowych w CS:GO. Ma to miejsce niespełna trzy tygodnie od wprowadzenia „interfejsowej rewolucji” na serwery beta.

Oczywiście przed oficjalnym wprowadzeniem tej długo wyczekiwanej zmiany doszło do wielu mniejszych i większych aktualizacji, które miały na celu poprawę pewnych elementów, a także wyeliminowaniu ewentualnych błędów, na jakie natrafiono w czasie testów.

Te z kolei zdecydowanie były udane, bo chętnych do sprawdzenia Panorama UI nie brakowało, to zaewniało Valve olbrzymi odzew ze strony społeczności, która swoim zaangażowaniem pomogła ulepszyć wprowadzony dziś element wizualny. Co ciekawe, w dzisiejszej aktualizacji pojawiło się kilka zmian w HUD gry, których nie mogliśmy uświadczyć w czasie testów. Co więcej — nikt o nich wcześniej nie informował, więc zdecydowanie jest to pozytywna niespodzianka ze strony Valve.


ZOBACZ TEŻ: Poznajcie CSPPA, czyli oficjalną unię profesjonalnych graczy CS:GO


Co się zmieniło? Przede wszystkim poprawiono pokazywanie finansów, są one teraz tak samo widoczne, jak punkty życia i amunicja, dodatkowo otrzymaliśmy możliwość zmiany położenia tego elementu przez specjalną komendę. W dalszej kolejności doszło do bardzo przydatnej zmiany, dodano do tabeli wyników przycisk pozwalający dostosować komentatorów-obowiązkowy element gry esportowej i systemu obserwacji spotkań.

Ostatnią ze zmian w kwestii HUD-a, o której warto wspomnieć jest aktualizacja wyglądu celowników „0” oraz „1”, te zostały delikatnie zmodyfikowane, a dodatkowo nie skalują się teraz z rozdzielczością. Natomiast przechodzimy do bardzo ciekawej zmiany w systemie odtwarzania, tutaj bardzo przydatna funkcja, której brakowało w CS:GO — możliwość obejrzenia wybranej rundy z dowolnego demo.

I to wszystko z istotnych zmian, pozostałe zmiany to drobne poprawki dla map Cache, Overpass i Mirage, a także naprawa poszczególnych błędów. Dokładny opis zmian zawartych w dzisiejszej aktualizacji znajdziecie TUTAJ.

 

2 komentarzy

Mecze

 • Leagueoflegends
  2018 North America Academy League Summer
  Trwa
  Cloud9 Academy
  vs
  Echo Fox Academy
  Cs
  Eleague
  Trwa
  Vega Squadron
  vs
  Renegades
  Cs
  ESEA MDL Season 28 North America
  04:40
  Vision
  vs
  FYB
  Cs
  ESEA MDL Season 28 North America
  04:40
  Forty Six and 2
  vs
  Really Old People
  Cs
  WESG
  05:45
  EMC
  vs
  Recca

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki