„Największa graficzna rewolucja ostatnich lat”. Panorama UI trafiła na oficjalne serwery CS:GO!

2f5de755 9158 4095 aea5 e482523d75c4

Jedna z najważniejszych aktualizacji ostatnich lat — Panorama UI oficjalnie zadebiutowała na publicznych serwerach i grach rankingowych w CS:GO. Ma to miejsce niespełna trzy tygodnie od wprowadzenia „interfejsowej rewolucji” na serwery beta.

Oczywiście przed oficjalnym wprowadzeniem tej długo wyczekiwanej zmiany doszło do wielu mniejszych i większych aktualizacji, które miały na celu poprawę pewnych elementów, a także wyeliminowaniu ewentualnych błędów, na jakie natrafiono w czasie testów.

Te z kolei zdecydowanie były udane, bo chętnych do sprawdzenia Panorama UI nie brakowało, to zaewniało Valve olbrzymi odzew ze strony społeczności, która swoim zaangażowaniem pomogła ulepszyć wprowadzony dziś element wizualny. Co ciekawe, w dzisiejszej aktualizacji pojawiło się kilka zmian w HUD gry, których nie mogliśmy uświadczyć w czasie testów. Co więcej — nikt o nich wcześniej nie informował, więc zdecydowanie jest to pozytywna niespodzianka ze strony Valve.


ZOBACZ TEŻ: Poznajcie CSPPA, czyli oficjalną unię profesjonalnych graczy CS:GO


Co się zmieniło? Przede wszystkim poprawiono pokazywanie finansów, są one teraz tak samo widoczne, jak punkty życia i amunicja, dodatkowo otrzymaliśmy możliwość zmiany położenia tego elementu przez specjalną komendę. W dalszej kolejności doszło do bardzo przydatnej zmiany, dodano do tabeli wyników przycisk pozwalający dostosować komentatorów-obowiązkowy element gry esportowej i systemu obserwacji spotkań.

Ostatnią ze zmian w kwestii HUD-a, o której warto wspomnieć jest aktualizacja wyglądu celowników „0” oraz „1”, te zostały delikatnie zmodyfikowane, a dodatkowo nie skalują się teraz z rozdzielczością. Natomiast przechodzimy do bardzo ciekawej zmiany w systemie odtwarzania, tutaj bardzo przydatna funkcja, której brakowało w CS:GO — możliwość obejrzenia wybranej rundy z dowolnego demo.

I to wszystko z istotnych zmian, pozostałe zmiany to drobne poprawki dla map Cache, Overpass i Mirage, a także naprawa poszczególnych błędów. Dokładny opis zmian zawartych w dzisiejszej aktualizacji znajdziecie TUTAJ.

 

2 komentarzy

Mecze

 • Dota
  2018 World Electronic Sports Games
  Trwa
  TBD
  vs
  TNC
  Overwatch
  2018 Overwatch Contenders KR Season 3
  Trwa
  MVP Space
  vs
  O2 Team
  Overwatch
  2018 LanStory Cup Hangzhou
  06:00
  Flag Gaming
  vs
  T1w
  Overwatch
  2018 Overwatch Contenders KR Season 3
  07:00
  GC Busan Wave
  vs
  Element Mystic
  Cs
  WESG 2018 SEA Finals
  09:00
  TNC
  vs
  Alpha Red

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki