NIP przejmuje drużynę Black Dragons z Rainbow Six: Siege!

Dfbmr rx4aa6epq.png large

Jedna z największych i najbardziej rozpoznawalnych organizacji esportowych na świecie - Ninjas in Pyjamas, oficjalnie ogłosiła przejęcie brazylijskiego składu Black Dragons, który do tej pory był jednym z najlepszych zespołów na profesjonalnej scenie Rainbow Six: Siege.

Przejęcie tego zespołu przez szwedzką organizację nie jest żadną niespodzianką, od wielu tygodni największe zagraniczne portale esportowe pisały, że do tego dojdzie. Również sam NIP od pewnego czasu nakręcał swoich fanów drobnymi i „zupełnie przypadkowymi” przeciekami. Przypomnijmy, że pierwsze plotki o utworzeniu drużyny w R6:S pojawiły się już pod koniec lutego tego roku.

ZOBACZ TEŻ: MaNa przedłuża kontrakt z Team Liquid o kolejne 12 miesięcy!

Przyjmując drużynę Rainbow Six: Siege, NIP oficjalne dołącza do grona międzynarodowych organizacji, które na przełomie 2017/2018 roku dostrzegły gigantyczny potencjał w produkcji Ubisoftu. Jak wielokrotnie informowaliśmy wiele z organizacji kieruje swoją uwagę ku tej produkcji ze względu na jej dynamikę, a także na dużą popularność, jaką cieszy się ten tytuł wśród graczy.

Black Dragons to brazylijska formacja, która do swoich największych sukcesów może zaliczyć zajęcie czwartego miejsca na tegorocznych mistrzostwach Świata - Six Invitational. Zespół ten to także srebrny medalista ostatniego, czwartego sezonu Pro League, czyli najbardziej prestiżowej, profesjonalnej ligi.

Obecny skład NIP R6:S wygląda następująco:

  • Julio „Julio” Giacomell
  • Gustavo „Psycho” Rigal
  • Wagner „Wag” Alfaro
  • Pedro „Pzd” Dutra
  • João „Kamikaze” Gomes

0 komentarzy