Rework Aatroxa - ZNAMY SZCZEGÓŁY

Aa

Ostatnio pisaliśmy o prawdopodobnym reworku jednego z młodszych bohaterów w "League of Legends" (KLIK), ale znamy już dokładne szczegóły!

Aatrox raczej nie zmieni swojej podstawowej roli - dalej będzie to champion przeznaczony na top lane, nastawiony na pojedynki, ale użyteczny też w walkach drużynowych dzięki swojej superumiejętności. Szczególnie ciekawie prezentuje się jego Q będące tak naprawdę trzema różnymi skillami aktywowanymi krótko po sobie. 

Niestety tym, co rzuca się w oczy jest zmniejszenie potencjału Ostrza Darkinów do przeżycia podczas ganku (zasadzki) wrogiego junglera. Dash (doskok) pod klawiszem E wydaje się mieć bardzo krótki zasięg i niewielkie możliwości defensywnego wykorzystania (raczej będzie się je wykorzystywać tylko w ataku), co niestety może owocować niską popularnością samego championa. Obecnie bowiem większość osób woli wybierać postacie mobilne i przede wszystkim bezpieczne, które mogą szybko wycofać się pod sojuszniczą wieżę w razie zagrożenia. 

Osobiście, gdybym miał porównać do czegoś nowego Aatroxa, byłby to Darius. Niezwykle silny podczas dueli, mogący łatwo zniszczyć większość wrogich stworów z alei, ale też podatny na wszelkiego rodzaju zagrania taktyczne ze strony przeciwników. 

Cóż, zmiany z pewnością były konieczne. Czas pokaże, czy RIOT Games poszło w dobrą stronę podczas ich wprowadzania.

Szczegóły: TUTAJ.

0 komentarzy

Mecze

 • Sc
  2018 Global StarCraft II League S3
  12:30
  TBD
  vs
  TBD
  Cs
  Israel eSports Championship 2018
  Trwa
  Aequus Club
  vs
  NOM
  Cs
  GG.BET Summer CIS
  Trwa
  Unique
  vs
  GoodJob
  Cs
  Thunderpick Invitational #3
  Trwa
  warmup
  vs
  Syman
  Cs
  Stream.me CIS Challenger League #2
  Trwa
  DreamEaters
  vs
  Quantum Bellator Fire

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki