TaZ, MINISE oraz reatz nowymi zawodnikami Team Kinguin!

Virtus pro taz 1180x541

Kilka dni temu informowaliśmy was, że Wiktor „TaZ” Wojtas prowadzi rozmowy z organizacją Team Kinguin i prawdopodobne jest, że w niedługim czasie zasili on zupełnie nowy skład. Teraz sprawa nabiera rozpędu, bo okazuje się, że TaZ jest już na liście zawodników Kinguin.

Wszystko za sprawą ESEA i tamtejszej oficjalnej rozpiski listy drużyn oraz zawodników, w ostatnich godzinach została ona zaktualizowana i do listy obecnych graczy dodano aż trzy nowe nazwiska. Tymi osobami są Paweł „eatz” Jańczak, Jacek „MINISE” Jeziak oraz... Wiktor „TaZ” Wojtas.

W tej sytuacji raczej pewne jest, że czeka nas transferowa bomba, w tym momencie raczej trudno o przypadek i zwykły ludzki błąd. Warto również zauważyc, że dwójka pierwszych zawodników to gracze formacji PRIDE. Jeżeli czytaliście poprzedni artykuł o kwesti transferu TaZa, to zapewne pamiętacie, że postulatem Wojtasa było przyjęcie do nowego składu Kinguin właśnie MINISA oraz reatza.

Na ten moment nie możemy być pewni ostatecznego skłądu, jednak można stwierdzić, że ostatecznie  w nowym składzie na 100% znajdzie się TaZ oraz dwójka ex-graczy PRIDE. Natomiast w całym tym zamieszaniu pewnym jest jedno, że współpracę z Team Kinguin zakończy dwóch zawodników z Portugalii — Christopher „MUTiRiS” Fernandes oraz Ricardo „fox” Pacheco.

Tak prawdopodobnie będzie wyglądała nowa drużyna:

  • Wiktor „TaZ” Wojtas (Virtus.Pro),
  • Jacek „MINISE” Jeziak (PRIDE),
  • Mikołaj „mouz” Karolewski ,
  • Paweł „reatz” Jańczak (PRIDE),
  • Karol „rallen” Radowicz.

Szykuje się bardzo ciekawy tydzień dla Polskiej sceny CS:GO, prawdopodobnie już dziś poznamy oficjalne informacje dotyczące nowej drużyny Kinguin, a także w najbliższych dniach dowiemy się, co będzie z PRIDE po odejściu dwóch kluczowych zawodników, już teraz na stronie ESEA możemy wyczytać, że do PRIDE dołączył nowy zawodnik - Łukasz “splawik” Jahns.

AKTUALIZACJA:

Jak informuje menadżer Virtus.Pro, obecnie trwają negocjację z Team Kinguin na team przejęcia przez nich Wiktora „TaZa” Wojtasa. Według przedstawiciela Rosyjskiej organizacji cały proces powinien zakończyć się w ciągu kilku najbliższych dni. Dodatkowo potwierdził on, że TaZ został zawodnikiem Kinguin na czas występów w ramach ESEA, na ten moment jako zastępstwo za MICHA.

0 komentarzy