Post thumbnail

Ponad 120 tysięcy osób podpisało petycję do Valve na temat skinów w CS:GO

admin 3 kwietnia 2018

Na temat najnowszej aktualizacji w CS:GO pisał Wam Hakushi w tym miejscu. Najważniejsza informacja dotyczy ograniczenia w handlu skórkami:

„Okazuje się, że Valve w najnowszej aktualizacji wprowadziło ograniczenie w wymianie przedmiotów w CS:GO. Od teraz każdy przedmiot, który wymieniliśmy z innym użytkownikiem, otrzymuje 7-dniową blokadę na jego dalsze przekazanie.

Zmiana ta wywołała ostra reakcję społeczności gry, która nie potrafi zrozumieć zasadności takiej decyzji. Jednak nie ma co się oszukiwać, zmiana ta ma na celu ograniczenie poniekąd hazardu w grze i związanych z tym oszustwami.”

Co na to gracze? Są wściekli na tyle, że składają petycję do Valve. Społeczność pragnie wycofania zmian dotyczących ograniczenia handlu skórkami, bowiem wpływają one na ekonomię. Temat jest na tyle głośny, że nawet czołowi gracze CS:GO przyłączyli się do akcji. W chwili pisania newsa petycję podpisało ponad 120 tysięcy osób.

Zainteresowanych oddaniem głosu odsyłam w to miejsce. Całości nie oceniam, bowiem z jednej strony rozumiem graczy, a z drugiej intencje Valve również są słuszne. Nie ma się co oszukiwać, ale handel skórkami w CS:GO był problemem – powstało wiele portali specjalizujących się w tym, jak i w hazardzie, czy zwykłym oszukiwaniu graczy.

Czy Valve wycofa się ze swojej decyzji? Mimo nagłośnienia sprawy, to szczerze w to wątpię.